TeleKineza webshop

Obavijesti vezane za "TK-Mania" nagradnu igru

TeleKineza webshop

PostPostao/la cyberghost » Ned ožu 22, 2015 9:23 pm

Hi ekipa,

želimo Vas obavijestiti da smo pustili u rad svoju prvu verziju TeleKinza webshopa :)

Povodom tog događaja smo Vas odlučili nagraditi s kupon kodom od 10eura. Kupon kod je: tk10off
Datum isteka kupon koda je: 31.3.2015

Trenutno smo u ponudu dodali dva modela mobitela a to su Vama većinom vrlo dobro poznati "Coolpad F1" i njegov veći brat "Coolpad F2". Tijekom narednih dana ćemo obogatiti našu ponudu.

Uplate se mogu izvršiti putem Visa, MasterCard i American Express kartica. Dostava se vrši za sljedeće države: Hrvatska, BiH, Srbija, Crna Gora, Austrija i Njemačka iz EU skladišta i Kine.

Dodatne informacije slijede uskoro :D

Za sve upite se možete javiti na mail info(at)telekineza.com ili privatnom porukom.
cyberghost
Site Admin

Re: TeleKineza webshop

PostPostao/la GreenM » Ned ožu 22, 2015 10:43 pm

to je fiksna cijena bez ikakvih dodataka (pdv,dostava) ?
GreenM

PostPostao/la cyberghost » Ned ožu 22, 2015 10:59 pm

Da, cijene su fikse za besplatnu dostavu.

PS: Sve narudžbe koje se naruče s EU skladišta za HR ne trebaju plaćati PDV, ukoliko se naručuje sa skladišta iz Kine potrebno je platiti PDV ovisno o zemlji kupca nekada i carinu.
cyberghost
Site Admin

PostPostao/la Cquencer » Pon ožu 23, 2015 12:01 pm

Znaci ak sam dobro shvatil: Ja kupim od vas->vi od kineza i kazete mu da mi posalje i sve dodatne troskove snosim sam. Sam me zanima koja je prednost u tome da kupim ovdje a ne direktno kod kineza?
Cquencer

PostPostao/la cyberghost » Pon ožu 23, 2015 12:35 pm

Cquencer napisao:Znaci ak sam dobro shvatil: Ja kupim od vas->vi od kineza i kazete mu da mi posalje i sve dodatne troskove snosim sam. Sam me zanima koja je prednost u tome da kupim ovdje a ne direktno kod kineza?

@Cquencer procedura nije takva kako si ju opisao. Mi imamo svoju vlastitu tvrtku u Kini koja vrši svu logistiku iz Kine te također posjedujemo i svoje skladište u EU. Prednosti koje imaš kod nas su monogstruke:

1) svi uređaji koji se kupuju preko nas su potpuno novi i originali (nisu jeftine kopije ili refurbished uređaji)
2) dostava se vrši besplatno putem DHL-a ili EMS ovisno o tome za koju vrstu dostave se kupac odluči (express dostava se dodatno naplaćuje)
3) odlične kupon kodove
4) podršku na "našem" jeziku
5) razne tutorijale/recenzije/upute na TeleKineza forumu/portalu
6) sigurnost da nećeš biti prevaren tj. da ćeš dobiti ono što si naručio itd itd...
cyberghost
Site Admin

PostPostao/la tomas » Pon ožu 23, 2015 12:52 pm

Sto sa garancijom?
tomas

PostPostao/la cyberghost » Pon ožu 23, 2015 1:20 pm

tomas napisao:Sto sa garancijom?

@tomas - jamstvo/garancija na uređaje od strane proizvođača je 12mjeseci. U slučaju kvara, potrebno je kontaktirati nas radi dobivanja daljnih uputa u vezi servisa/popravka.

PS: Kako to već biva, ukoliko se flasha drugi ROM na uređaj jamstvo/garancija od strane proizvođača tada propada, stoga je uvijek potrebno napraviti FULL BACKUP tvoričkog "ROMa+IMEI", kako bi se mogao napraviti RESTORE istoga prije nego što se uređaj pošalje k nama nazad. ;)
cyberghost
Site Admin

PostPostao/la Pingu » Pon ožu 23, 2015 4:31 pm

obročno plaćanje?
Pingu

PostPostao/la mario » Pon ožu 23, 2015 5:52 pm

cyberghost napisao:
tomas napisao:U slučaju kvara, potrebno je kontaktirati nas radi dobivanja daljnih uputa u vezi servisa/popravka.

Pa dajte recite konkretno o garanciji, treba kupac sam slati u Kinu ili ne treba.Na ciji trosak ide slanje uredjaja na garanciju?
mario

PostPostao/la cyberghost » Pon ožu 23, 2015 10:12 pm

mario napisao:
cyberghost napisao:
tomas napisao:U slučaju kvara, potrebno je kontaktirati nas radi dobivanja daljnih uputa u vezi servisa/popravka.

Pa dajte recite konkretno o garanciji, treba kupac sam slati u Kinu ili ne treba.Na ciji trosak ide slanje uredjaja na garanciju?

@mario, ovisno o tome s kojeg se skladišta naruči proizvod potrebno je ga tada poslati na tu lokaciju nazad o svom trošku, a mi snosimo trošak slanja proizvoda nazad korisniku.
cyberghost
Site Admin

PostPostao/la mario » Uto ožu 24, 2015 7:00 am

Ok znaci ako ga kupim u Kini a iz RH sam moram dva puta placati PDV.Bez ljutnje ali onda to nije nikakva garancija.Uglavnom ne nudite nista bolje nego drugi kineski web shopovi.

Sent from my DKL01
mario

PostPostao/la sasha2511 » Uto ožu 24, 2015 7:10 am

Zato kupis iz EU skladista koje ce se vjerovatno napuniti telefonima.. Ili kupuj od Kineza pa se boksaj s njima, vjerovatno znas kineski bolje od hrvatskog.. :D

from my F1
sasha2511

PostPostao/la mario » Uto ožu 24, 2015 9:48 am

Nemam se ja sta boksati sa kinezimna, otvorim case na Paypalu i vratim im uredja.Nisam to jednom radio :mrgreen:
Uglavnom ja cu se i dalje drzati da je bolje uvoziti sam nego putem ovog webshopa ( zapravo prije bih rekao posrednika ).Za mene jedini pravi shopovi u RH su Hangar i WOW shop.
mario

PostPostao/la sasha2511 » Uto ožu 24, 2015 10:03 am

Neznam sta si ocekivao, valjda da imaju svoj servis ili nesto.. Nakraju krajeva tek su poceli treba im dat priliku.. Sumnjam da su i Hangar i WOW kad su pocinjali bili ovo sta su sad.. Po meni sama cinjenica da se oni brinu ako ti telefon rikne ili nesto je dovoljno da se uredaj kupi kod njih.. Naravno svatko ima pravo na svoje misljenje..

from my F1
sasha2511

PostPostao/la mario » Uto ožu 24, 2015 10:11 am

Ne bih se slozio sa tobom ali cijenim tvoje misljenje iako se ne slazemo.Ako je pravi shop onda bi morao poslovati sukladno zakonima, sto u ovom slucaju nije tako.Za mene su samo jedan od niza preprodavaca kineskih uredjaja koje treba izbjegavati i to u sirokom luku.
mario

PostPostao/la sasha2511 » Uto ožu 24, 2015 10:14 am

Sumnjam da posluju mimo zakona posto na svojoj web stranici javno prodaju mobitele..

from my F1
sasha2511

PostPostao/la mario » Uto ožu 24, 2015 10:22 am

Iz ovog sto ja vidim ne rade sukladno zakonima RH.Sto je najgore netko ce ih prijaviti inspektorima MINGA pa ce biti problema i za vlasnika webshopa i za vlasnika stranice Telekineza.
mario

PostPostao/la sasha2511 » Uto ožu 24, 2015 10:24 am

Ajde vidit cemo sta cyberghost kaze.. Cim se probudi u Kini.. Heh..

from my F1
sasha2511

PostPostao/la dakok » Uto ožu 24, 2015 10:42 am

mario napisao:Nemam se ja sta boksati sa kinezimna, otvorim case na Paypalu i vratim im uredja.Nisam to jednom radio.....

Samo komentar na sigurnost koju pruža Paypal:

mmk67:
Dragi prijatelji, dobio sam jutros razocaravajuce pismo. Moj spor sa pandawill paypal je presudio
u korist pande. Znači samo njihov broj za pračenje koji su dali presudio u njihovu korist i zatvoren
je claim.Ja sam stvarno razočaran sa paypalom jer sam mislio da je kupovanje preko njih 100$
sigurno izgleda da nije. I paypal mi predlaze da se dogovorim sa pandawill a kako kad sam več
2 puta im pisao a oni mi samo jednom ogovorili i poslali samo broj za pračenje i ništa više. Šta mi
vi predlažete da uradim.lp
- link

To je iskustvo forumaša mmk67 a identično je i moje iskustvo:
Paypal:
The seller has provided valid tracking information on the above case. As a
result, your appeal can not be granted at this time.

We encourage you to contact your seller for resolution.
We value your business and regret that you have had this experience.

Thank you for your cooperation.

Sincerely,
Nathan
Protection Services

Ugl. Pandawill mi je poslao paket koji se zagubio i nikad nije stigao na moja vrata. Prvo su me zavlačili neko vrijeme a kad sam, u predviđenom roku, uložio claim Paypalu oni su kontaktirali Pandawill i zatražili TN broj kao dokaz da je paket poslan. Pandawill im ga je poslao i to je bilo dovoljno da Paypal zaključi spor u korist Pandawilla.
Ponovno sam se, već bijesan, obratio trgovcu koji me tek nakon duljeg čekanja obavijestio da će vratiti novac.
Link

Tako da Paypal nije uvijek tolika sigurnost i na kraju se sve svodi na pouzdanog trgovca.
dakok
Site Admin

PostPostao/la mario » Uto ožu 24, 2015 10:48 am

@dakok Mogli ste odraditi chargeback u svojoj maticnoj banci i dobili bi novac nazad.Jednom sam radio taj proces, traje oko 45 dana ali sam svoje novce dobio nazad.Imao sam slican problem kao i vas dvoje ali sa Banggoodom,buducu da sam izgubio slucaj kod PayPala odradio sam chargeback postupak u svojoj maticnoj banci.
mario

Sljedeće

Vrati se na: Važne informacije