Curve kartica

Mjesto za diskusiju o raznim napravicama koje volimo zbog privlačnog omjera kvalitete i cijene

Curve kartica

PostPostao/la kinez » Pet lis 11, 2019 5:16 pm

STvarno nisam znao di ovo postavit pa sam ovdje odabrao. Nije kineski gadget, ali moglo bi vas zanimati ako vec nista culi za to. Uglavnom radi se o kartici koja vam koristi umjesto svih ostalih. Kako to sve funkcionira, pa ovako. Skinete apk Curve, tamo dodate svoje bankovne kartice koje zelite i za cca tjedan dana vam dode Curve kartica. I onda samo nju koristite, a u apk odaberete sa koje od vasih da vam skida lovu. DObra i koristna stvar za ljude koji imaju vise kartica. Neke od prednosti su i da mozete naknadno promjeniti sa koje da vam skine lovu ako ste platili krivom, da dignete sa bilo kojeg bankomata pare bez provizije (osim eroneta mislim, treba provjerit, da postoji cashback za dosta trgovina (istina samo je 1%, ali bolje ista nego nista), i da vam moze i vani korisiti skoro kao revolut, znaci povoljniji je tecaj. Ako nekoga jos zanima neka slobodno pita. I da, usluga je besplatna.
Ako netko zeli moze i prilikom registracije upisat moj kod pa oboje dobijemo 5 funti.
Promo kod za £5 na Curve kartici: EKGY4K5N
kinez

Re: Curve kartica

PostPostao/la psaras » Sub lis 12, 2019 7:08 pm

Sve je to lepo osim što treba da ostavimo brojeve svih kartica na nekom tamo servisu koji se pojavio juče. U praksi, imam karticu jedne banke na kojoj držim pare, i drugu karticu druge banke na koju prebacujem pare za plaćanje računa, online transakcija, Aliexpress, ebay itd itd. Meni dovoljno.
psaras

PostPostao/la stormchaser » Sub lis 12, 2019 11:48 pm

Više kartica imam da bih presipao iz šupljeg u prazno, a ne želim nekoj lijevoj aplikaciji ni platformi davati toliko osjetljive podatke ni za 5000 a kamoli za 5 funti. Hvala njima na usluzi bez provizije, al' otkud ja znam kome oni mogu sutra prodati sve podatke koje o meni prikupe, i ko će mi vratiti pare ako preko jedne APK neovlaštenim upadom bilo ko odluči da mi klepi pare sa svih kartica u par klikova. Thanks, but no thanks.
stormchaser

PostPostao/la kinez » Ned lis 13, 2019 8:20 am

Naravno, svatko ima svoje mišljenje i normalno je da su ljudi oprezni. No ako malo bolje provjerite vidit ćete da to ipak nije neka no mame apk i firma. Rastu i šire se isto kao i revolut i slični servisi. Ja sam samo podijelio nešto što sam mislio da bi nekog moglo zanimati.
kinez

PostPostao/la sasha2511 » Ned lis 13, 2019 11:03 am

imam Revolut pa mi je ovo nepotrebno ali vjerujem da je okey stvar u globalu..
ja sam kompletna svoja placanja prebacio na Revolut, uopce ne koristim druge kartice vise, cak ne koristim ni Revolut karticu osim na bankomatima jer sve placam telefonom preko Google pay-a..

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk
:mrgreen:
sasha2511

Vrati se na: Kineski Gadgeti