Xiaomi Soocas X1 Electric tootbrush

Mjesto za diskusiju o raznim napravicama koje volimo zbog privlačnog omjera kvalitete i cijene

Xiaomi Soocas X1 Electric tootbrush

PostPostao/la kinez » Pet lip 29, 2018 6:54 pm

Evo jedan malo neobičan uređaj za ovaj forum, al kako je Xiaomi vrijedi ga predstaviti. Radi se o električnoj četkici za zube. Naručena je 9.6. sa joybuya i stigla je jučer 28.6. Znači neka 3 tjedna od narudžbe. Koštala je 26 dolara pa je prošla bez carinjenja. Pakiranje je standardni za Xiaomi, minimalistički i sve na svom mjestu. U pakiranju je pored samog uređaja bila i glava sa cetkicom, punjač te još dodatna tri prstena u različitim bojama koji se mogu mijenjati na četkici. Četkica jako lijepo izgleda i dobro leži u ruci. I tako sve je super dok je nisam upalio. Meni je ovo prvi put da koristim tako neku četkicu tako da nisam baš objektivan jer ne znam kakve su druge. Prvi problem je da je baš jako glasna, dosta zuji. Drugi problem je da je prebrza, tj prejaka. Jedva je držiš u ustima koliko se trese i nekako nelagodno djeluje jer nekako škaklja sve po ustima. Napominjem ovo mi je prvi put da koristim tako nešto pa nisam baš mjerodavan. Možda i treba vrijeme prilagodbe pa ćemo vidjeti kroz koji dan bolje. Inače četkica ima jednu tipku i sa njom kontrolirati tri brzine ti tri načina rada. Postoji i aplikacija za korištenje, ali nisam još isprobao. Ukoliko nekog nešto više zanima neka slobodno pita. Ja ću i sam nakon par dana korištenja vjerojatno napisati malo više dojmova. U nastavku i par slika paketa i same četkice.SlikaSlikaSlikaSlika

Sent from my LEX720 using Tapatalk
kinez

Re: Xiaomi Soocas X1 Electric tootbrush

PostPostao/la dakok » Ned srp 01, 2018 12:26 am

Ne mogu si izmaštat kako bi koristio aplikaciju za pranje zuba.
dakok
Site Admin

PostPostao/la kinez » Ned srp 01, 2018 7:07 am

Ova verzija četkice izgleda ipak nema Bluetooth tako da ništa od aplikacije, barem ja nisam uspio uparit. Uglavnom koliko sam shvatio preko aplikacije se mogu namještati načini rada i tajmeri te pratitkad si prao zube ili da te podsjeti da ih operes. A ništa posebno, ali očito to imaju samo skuplje verzije.
Inače evo sad nakon par korištenja sam se naviknuo i mogu reći da sam zadovoljan sa istom. Treba očito samo prilagodbe malo.

Sent from my LEX720 using Tapatalk
kinez

PostPostao/la Rollo » Ned srp 01, 2018 5:19 pm

dakok napisao:Ne mogu si izmaštat kako bi koristio aplikaciju za pranje zuba.
+1

Samo Curaprox.

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
Želiš uštediti pri kupovini uređaja iz Kine?
Kineski webshopovi daju i do 8% novca nazad koji možeš isplatiti na PayPal.
Za potrošenih 25$ (eBay, AliExpress, GB, itd.) Ebates ti daje 10$ welcome bonus.
Saznaj više u ovoj TEMI ili se registruj OVDE.
Rollo

Vrati se na: Kineski Gadgeti