Oće neaki da ima storidž i kameru dobru

Generalna pitanja o kineskim mobitelima

Oće neaki da ima storidž i kameru dobru

PostPostao/la genitalni_herpes » Uto kol 29, 2017 6:37 am

A kazo mi je da može kupjeti do hiljadu kuna (brojevima: 140eura?) Ugl. Ne znam jel cijena fiksna...mmm....fiks...na...

Ugl. Cool 1c changer 3/32gb (oko136€) ili s3 leeco 3/32(115€oko), zuk z1 4/64(oko 145€).....redmi note 4x 4/64gb (oko160 al to je možda preskupo)

Ima li neka bolja preporuka? Ili koji je od tih možda najbolja kupnja...probo sam juče kupjeti oni ko nutela u kauflandu, a zove se nussano i baš ide dobro u papačinke, al to jednom drugom prilikom...

Poslano sa mog Le X829 koristeći Tapatalk
genitalni_herpes

Re: Oće neaki da ima storidž i kameru dobru

PostPostao/la nansale » Uto kol 29, 2017 4:57 pm

ti trebaš što prije pokrenuti neki blog!

Maj tu sents ide za RN 4x 4/64

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
nansale

PostPostao/la stormchaser » Uto kol 29, 2017 7:55 pm

Brate herpese, promijeni ili dilera ili droguvidi vako, ima Leeco X626 koji je sasvim ok mob za te pare, ZUK Z1 je sa već sad starijim hardverom i pitanje je koliko mu je kamera dobra, pogledaj semplove na gsmareni i sl. Za te pare i ŽaoMi ima par dobrih mobova da ti ne bude žao što si kupio
stormchaser

PostPostao/la genitalni_herpes » Uto kol 29, 2017 11:15 pm

mislim da taj šajomi ipak mu je zericu najpreviše skup iako bi i ja glaso za njega, onaj z1 ondak odpada totali. Možda je onaki s3 dobar, kažu neki dečkovi s internetova da su zadovoljni š njim i da nema greškova, a i kamera kaže on dobra!
fala i ovaj put eto po ne znam koji već put jer svaki put mi se čini da me svaki put usmjerite kao i prvi put, tako i ovaj put na pravi put...
genitalni_herpes

PostPostao/la stormchaser » Sri kol 30, 2017 8:46 am

Kupi LeEco ali pazi što se tiče budućih apdejta i romova jer su ljudi u problemima debelim, vlasniku firme se žena preudala za drugog pa se odao alkoholu i propio sve dionice, otišla firma u stečaj umalo, Kinezi ga tužbama tužavaju umjesto da kažu biće sve u redu. Hrvatska mu poslala Vucu s bendom a mi izBosne stečajnog upravnika šaljemo
stormchaser

PostPostao/la genitalni_herpes » Čet kol 31, 2017 7:08 am

stormchaser napisao:Kupi LeEco ali pazi što se tiče budućih apdejta i romova jer su ljudi u problemima debelim, vlasniku firme se žena preudala za drugog pa se odao alkoholu i propio sve dionice, otišla firma u stečaj umalo, Kinezi ga tužbama tužavaju umjesto da kažu biće sve u redu. Hrvatska mu poslala Vucu s bendom a mi izBosne stečajnog upravnika šaljemo

:lol:
K jarcu!!

-inače nije za mene mob nego za prijatelja dragog-
genitalni_herpes

PostPostao/la lukam » Sri lis 25, 2017 2:16 pm

Ovaj S3 na geeku je trenutno najbolje za te pare 119$ iz Njemačke. Ja gledam za dijete to ili Redmi 4x/ RN 4x
lukam

Vrati se na: Početnici