Ja bi neki sat

Mjesto za diskusiju o raznim napravicama koje volimo zbog privlačnog omjera kvalitete i cijene

Re: Ja bi neki sat

PostPostao/la sasha2511 » Uto stu 06, 2018 3:36 pm

Darmar napisao:Ja imam Lenovo Watch 9 i upravo je ono kaj tražiš, jednostavan sat koji vibrira za notifikacije odnosno, možeš pustiti u aplikaciji da te cimne ako predugo sjediš i sl.. Sat je neupadljiv, lagan (oko 50g) i ima odličan antialergijski silikonski remen.. Super zadovoljan uglavnom nakon dva mjeseca korištenja..
https://s.click.aliexpress.com/e/caYWenL6
koliko ti baterija traje?
meni treba jedan za u sminku kad idem i svida mi se ovaj bas a i jeftin je..

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk
:mrgreen:
sasha2511

PostPostao/la Darmar » Uto stu 06, 2018 3:51 pm

A još je puna..
Ima onu izmjenjivu gumbić bateriju, cr2032, valjda će potrajati pola godine (navodi se 240 dana), jer imam namješteno da vibrira svakih sat vremena a i vibrira mi kad imam poziv pa sumnjam da će dulje.. ;-)
Darmar

PostPostao/la KateMoss » Uto stu 06, 2018 5:09 pm

Wow, Darmar, sat odlično izgleda i zbilja je povoljan! Mislila sam kupiti ovako nešto s ekranom:

https://www.aliexpress.com/item/NAIKU-Factory-A1-WristWatch-Bluetooth-Smart-Watch-Sport-Pedometer-with-SIM-Camera-Smartwatch-For-Android-Smartphone/32892363917.html

Ali koliko kužim iz komentara onih koji su ga kupili, na njemu se ne mogu pročitati notifikacije i, meni najbizarnije, ne možeš naštimati da je ekran uvijek upaljen, nego vidiš koliko je sati tek kad stisneš gumb. :|
Ne znam jesu li to karakteristike svih jeftinih kineza ili samo ovog, mislila sam da, kad već imaju ekran, da će biti upotrebljiv za nešto, kad ono nije. Možda imam previsoka očekivanja.

Uglavnom, ako već ne mogu pročitati poruke na pametnom satu, bolje da onda barem pouzdano pokazuje vrijeme i lijepo izgleda. :mrgreen:
KateMoss

PostPostao/la Rollo » Uto stu 06, 2018 5:20 pm

Darmar napisao:Ja imam Lenovo Watch 9 i upravo je ono kaj tražiš, jednostavan sat koji vibrira za notifikacije odnosno, možeš pustiti u aplikaciji da te cimne ako predugo sjediš i sl.. Sat je neupadljiv, lagan (oko 50g) i ima odličan antialergijski silikonski remen.. Super zadovoljan uglavnom nakon dva mjeseca korištenja..
https://s.click.aliexpress.com/e/caYWenL6
Ja nimalo nisam zadovoljan.
Totalno nefunkcionalan. Mora se navijati svaki dan bukvalno, neprecizan, aplikacija retardirana...
Ali sat fino izgleda, i to je sve.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Želiš uštediti pri kupovini uređaja iz Kine?
Kineski webshopovi daju i do 8% novca nazad koji možeš isplatiti na PayPal.
Za potrošenih 25$ (eBay, AliExpress, GB, itd.) Ebates ti daje 10$ welcome bonusa.
Saznaj više u ovoj TEMI ili se registruj OVDE.
Rollo

PostPostao/la Darmar » Uto stu 06, 2018 5:30 pm

Aplikacija je koma, ali ne kužim to pod nefunkcionalan.. Pa valjda si znao kaj kupuješ kad si ga uzel.. Ovo nije smartwatch u pravom smislu, nego tzv hibrid, a zbog cijene nema puno opcija.. Zna mi se bluetooth koji put blesirat al niš strašno kad mi je mob uvijek blizu, meni je bitno da zavibrira za poziv i da me podsjeti da se dignem sa stolca svako malo..
Bolja polovica ima mijia watch koji niš puno bolje ne funkcionira, al zato izgleda deset puta skuplje..
@katemoss, od povoljnijih funkcionalnih satova s ekranom imaš Zeblaze Crystal 2 https://s.click.aliexpress.com/e/7urLxms
Darmar

PostPostao/la mario » Uto stu 06, 2018 7:31 pm

Ja koristim https://m.joybuy.com/600351692.html i jako sam zadovoljan.

Ima ga i u bijeloj boji.

Poslano sa mog C106 koristeći Tapatalk
mario

PostPostao/la sasha2511 » Sri stu 07, 2018 1:53 am

svida mi se ovaj Watch X.. bas cu uzet jednoga si.. koliko ti baterija traje @mario?

sasha2511

PostPostao/la mario » Sri stu 07, 2018 4:28 am

sasha2511 napisao:svida mi se ovaj Watch X.. bas cu uzet jednoga si.. koliko ti baterija traje @mario?

cca mjesec dana.Racunaj da nema notifikacije za Viber,za ostalo ima ali za Viber nema.Mene je navise privuklo sto moze u more/vodu.Mana je sto ima poseban (magnetni) prikljucak za punjenje.

Poslano sa mog C106 koristeći Tapatalk
mario

PostPostao/la KateMoss » Ned stu 11, 2018 12:53 am

Popila sam dvije čaše vina i otišla na Aliexpress proslaviti 11.11. :?
Skoro sam naručila Lenovo Watch 9, ali onda sam u kutu spazila ovaj sat:

https://www.aliexpress.com/item/Rundoing-Q8-Smart-Watch-OLED-Color-Screen-Smartwatch-men-Fashion-Fitness-Tracker-Heart-Rate/32903589442.html

I morala ga kupiti, baš mi se sviđa. Piše da podržava notifikacije (i čitanje poruka) i da se ekran probudi kad podigneš ruku. Živi bili pa vidjeli, javim kad mi stigne.

Izabrala sam zlatni. :mrgreen:

Slika
KateMoss

PostPostao/la Darmar » Ned stu 11, 2018 6:12 pm

Izgleda fora, većina korisnika je zadovoljna, ali ekran se ne budi kad digneš ruku.. Očito su dvije čaše bile previše pa krivo vidiš..
Ali i to je bolje od mog slučaja, ja sam prvo kupio za par tisuća pa sad pijem..
Slika
Darmar

PostPostao/la KateMoss » Ned stu 11, 2018 8:12 pm

Dakle, Kinez je lagao u opisu. :evil:

Slika

Nema veze, kupila sam cijelu košaricu narukvica po 50 centi pa će barem sve skupa lijepo izgledati! Mogu ti posuditi koju za utjehu. :mrgreen:
KateMoss

PostPostao/la izbojan » Pon stu 12, 2018 1:14 pm

Kod xiaomi narukvice ta se opcija treba ukljuciti unutar aplikacije, mozda je nešto slicno i kod vas...

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
izbojan

PostPostao/la nansale » Sri stu 14, 2018 10:58 pm

Oni koji imaju Pace a slucajno su mozda narucivali dodatne narukvice nek budu drugari pa podjele linkove istih..fala unaprijed!

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk
nansale

PostPostao/la zupy » Čet stu 15, 2018 6:48 am

zupy

PostPostao/la KateMoss » Sub pro 01, 2018 8:35 pm

Evo, stigao mi je sat prije koji dan i mogu vam reći da sam zasad zadovoljna. Broji korake, prikazuje notifikacije, ekran se nepogrešivo upali kad podignem ruku! Baterija dugo traje, napunila sam ga kad je stigao (u srijedu) i sad je na 70%. Mjeri tlak i otkucaje srca, ali ne znam koliko je to pouzdano.

Dvije su mane: prva je što mi je početni zaslon ružan - u ponudi su tri izgleda sata i ne znam koji je gori, nema nijedan s kazaljkama. A druga je što se pojedinačno mogu uključiti/isključiti samo određene notifikacije (Phone, Messages, neki kineski appovi), dok su sve druge notifikacije strpane u 'Others' pa ako na satu želim notifikacije za mail i kalendar, dolazit će mi i obavijesti da je dostupan wifi, da sam downloadala nešto... Dakle, i ono za što želim notifikacije samo na mobitelu, ne i na satu.

No, sve u svemu, dobar mi je. Jako je lijep i praktičan, dodatni plus je što se po ekranu može nabadati i s rukavicama pa ovih hladnih dana nisam ni vadila mobitel iz torbe dok sam bila vani, a znala sam sve što se događa. :mrgreen:
KateMoss

PostPostao/la kinez » Pon tra 08, 2019 9:23 pm

Evo i sam gledam da bi si uzeo neku narukvicu ili sat, uglavnom nesto jeftino. Mislio sam honor band 4 jer mi se cini dobra i kvalitetna, ali sam onda vidio da ima i satova nekih. Za sad mi ovaj nekako izgleda ok. Najvise mi je zbog notifikacija da vidim tko mi je poslao i sto. Pa ako netko ima neki savjet neka kaze.

https://www.geekbuying.com/item/Makibes ... 13233.html
kinez

PostPostao/la sasha2511 » Uto tra 09, 2019 9:36 pm

meni dosao Mi Band 3 danas.. za sada jako zadovoljan, puno bolja od dvojke od ekrana, osvjetljenja i sve drugoga.. za nesto vise reci morat cu je koristit neko vrijeme..

P.S. nevezano za ovu temu ali da se pohvalim.. krajem tjedna mi dolazi Xiaomi Roborock S50 robotski usisavac pa ako koga zanima mogu napisat mali recenziju nakon toga..

sasha2511

PostPostao/la Rollo » Uto tra 09, 2019 9:59 pm

Trojka je baš veliki napredak
Ali tek kad se uporedi ekran na Mi Band I Honor band 4 koji je Amoled... ojoooj
Samo joj je mana što bateriju treba malo češće puniti...

Kinez pogledaj Huawei watch GT.

Sent from my MIX 2S using Tapatalk
Želiš uštediti pri kupovini uređaja iz Kine?
Kineski webshopovi daju i do 8% novca nazad koji možeš isplatiti na PayPal.
Za potrošenih 25$ (eBay, AliExpress, GB, itd.) Ebates ti daje 10$ welcome bonusa.
Saznaj više u ovoj TEMI ili se registruj OVDE.
Rollo

PostPostao/la kinez » Sri tra 10, 2019 4:22 pm

Trojka je ok, ali ne moze se bas previse procitat kad ti stigne nesto. Obavezno napravi malu recenziju kad to cudo stigne.

Ma taj mi je preskup haha. Trazim nesto najjeftinije, a da ok izgleda i ima notifikacije.
kinez

PostPostao/la dak0001 » Uto lip 04, 2019 1:24 pm

Dakle, prije nekog vremena sam testirao dva Mi banda 3 na jednoj ruci.
U prvih 20 minuta korištenja, razlika u brojanju je bila 24 koraka, na kraju dana 133 koraka.
Neki dan mi je došao treći, pa ću ovih dana napraviti cjelodnevni test.
Prvi ogledni test mi je pokazao da niti jedan od tri na jednoj ruci ne broji jednako.
Svaki je, naravno, uparen na svoj mob i profili su na svima jednaki.
dak0001

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Kineski Gadgeti