Vernee Thor E

Pozitivna, negativna, recenzije i mišljenja

Vernee Thor E

PostPostao/la fudof » Pet lip 16, 2017 6:53 pm

Odmah unaprijed da se ogradim da nisam hard core user pa svi koji jesu neka neke izrečene stvari uzmu sa zadrškom.
Mobitel me već na prvu osvojio specifikacijama pa je i zato naručen u pretprodaji za 109,99$. Naravno, plaćena us davanja u iznosu od okruglo 235 kn.
Sam izgled je, mogu slobodno reći, otmjen i profinjen a kvaliteta izrade je na nivou puno skupljih mobitela. U odnosu na Xiaomi RedMi 4A kojeg mi ima kćer ovaj Vernee izgleda puno, puno ozbiljnije i kvalitetnije.
Baterija je pravo čudo, istina nema 5020 mAh, već je mjereno nekih 4300-4500 mAh (nisam ja nego po njemačkim recenzijama) no to ne umanjuje izdržljivost. Kao neki pokazatelj recimo, od 100% preko noći sa uključenim notifikacijama i alarmom i nakon odzvonjenog alarma izgubio samo 1 %. U uvjetima stabilne wi-fi veze gubi otprilike 1% na sat u standby-u.
Kamera je u uvjetima normalnog dnevnog osvjetljenja sasvim solidna, ni pretjerano dobra ni pretjerano loša no meni mob ne služi kao fotić pa mi je to nebitno. Sam VOS na Nougatu 7.0 radi besprijekorno. Uz sva silna podešavanja i mučenja s moje strane nije niti jednom jedini put zatrznuo ili se smrzao a ovo mi je prvi Android jer sam do sada bio na Windowsu. Malo sam bio skeptičan prema Androidu na s vremenom se sve više privikavam i mogu samo reći da sam i prezadovoljan.
Što se notifikacija tiče do sada nije bilo problema niti sa zvukom niti sa LED-icom. Istina, Gmail je malo štekao no ionako sam ga izbacio kao mail klijenta jer Aqua odrađuje posao savršeno. To po meni više govori o Gmailu nego o samom telefonu.
Kod prvog paljenja bio je odmah jedan update, od onda još dva tako da što se podrške tiče tu ne bi trebalo biti problema.
I za kraj, molim da se Vernee više ne proglašava odronom jer to ne zaslužuje niti kvalitetom izrade a ni ničim drugim.
Sve ostalo slobodno pitajte ukoliko ima zainteresiranih.
fudof

Re: Vernee Thor E

PostPostao/la sasha2511 » Sub lip 17, 2017 1:49 am

Vernee je u rangu Oukitela ili Elephona.. zna se potrefit koji dobar model ali generalno su odroni.. Drago mi je da se tebi svida ovaj model i da je ispunio tvoja ocekivanja, vjerujem da je vrlo dobar telefon i nek te dobro sluzi a Vernee ekipa neka se trudi oko softwera pa bi nakraju i moglo nesto dobro izaci od njih.. ;)

Sent from my LEX720 using Tapatalk
sasha2511

PostPostao/la genitalni_herpes » Uto kol 29, 2017 11:25 pm

ja sa ćeo kupiti takog verniiija, al odusto...al drago mi je da me netko podsjetio na hardkor
Svakako dobro je da si ubo dobar.
Imo sam ja oukitela kčetrihiljade i bio je odličan, e sad vidim na kimovilu da su ljudi i zadovoljni (njih malo) al i da se žale (njih malo - kad nema puno ljudi taki mobitel, a šta sad) na oukitela tako da sam ubo dobar i nisam imao problema, ALI veći postotak šanse za nekakvo sranje i greškice imam ak uzmem takog oukitela neg šajomija nouta npr. đe je 250ljudi dalo peticu a nekoliko njih niže ocjene.

Za vernijea ne znam u kakvom postotku su ljudovi zadovoljni
genitalni_herpes

PostPostao/la dakok » Sri kol 30, 2017 7:15 am

Fudof, hvala na recenziji.
Kad genitalni već spominje kimovil, evo par komentara vlasnika ovog mobitela:
https://www.kimovil.com/en/opinions/vernee-thor-e
dakok
Site Admin

PostPostao/la stormchaser » Sri kol 30, 2017 8:42 am

10 komentara "full of issues" + 10 komentara "this is a superb phone" = 20 telefona sklapanih u dvije različite garaže. I kako onda ne zvati takve brendove odronima?Ubadao sam ja i dobre i loše primjerke Oukitela, Blubooa, Uhansa i sl. Nema pravila, ako su garaže različite
stormchaser

PostPostao/la rista1 » Sri kol 30, 2017 2:05 pm

Za tu lovu xiaomi 4X global verzion je mnooogo bolja investicija.Toliko su se skoro izjednacile cene da je velika lutrija kupovati neproverene tkz "pogodi iz koje garaze sam dosao" telefone.
rista1

PostPostao/la genitalni_herpes » Čet kol 31, 2017 7:26 am

rista1 napisao:Za tu lovu xiaomi 4X global verzion je mnooogo bolja investicija.Toliko su se skoro izjednacile cene da je velika lutrija kupovati neproverene tkz "pogodi iz koje garaze sam dosao" telefone.

taj 4x šajomi je valjda trenutno najbolja kupnja prosječnom korisniku, ma i meni nadprosječno lijepom korisniku...
genitalni_herpes

Vrati se na: Vaša iskustva s kineskim mobitelima