Kupovina kineskih mobitela bez ikakvih davanja

Najbolji, najsigurniji i najpovoljniji web i ostali shopovi

Re: Kupovina kineskih mobitela bez ikakvih davanja

PostPostao/la gogo222 » Čet sij 11, 2018 3:01 pm

Just247games napisao:
gogo222 napisao:
Just247games napisao:Ali express Mi Global store prolazi bez carine, naravno uz DHL shipping! Upravo stigao nakon 9 dana čekanja. Par dana je u UK-u stajao, ne znam zašto

Kad si uplatio ? Meni stoji tracking od 3.1. Gatwick i ne mrda već preko tjedan dana.
02.01 uplaceno! I meni je tako pisalo na DHL tracking -u. Jesi dobio i ups tracking broj?

Nisam dobio više nikakav broj, a uplaćeno je 31.12.
Po logici je moj paket trebao stići kad i tvoj osim ako nije završio na carini.
Btw. kaj si uzeo ?
gogo222

PostPostao/la Just247games » Čet sij 11, 2018 3:04 pm

gogo222 napisao:
Just247games napisao:
gogo222 napisao:[quote="Just247games"]Ali express Mi Global store prolazi bez carine, naravno uz DHL shipping! Upravo stigao nakon 9 dana čekanja. Par dana je u UK-u stajao, ne znam zašto

Kad si uplatio ? Meni stoji tracking od 3.1. Gatwick i ne mrda već preko tjedan dana.
02.01 uplaceno! I meni je tako pisalo na DHL tracking -u. Jesi dobio i ups tracking broj?

Nisam dobio više nikakav broj, a uplaćeno je 31.12.
Po logici je moj paket trebao stići kad i tvoj osim ako nije završio na carini.
Btw. kaj si uzeo ?[/quote]Uzeo sam redmi note 4x 4/64 (snapdragon) za zenu, mislim da ce nju služiti barem 3god bez zezanja.

Poslano sa mog Redmi Note 4X koristeći Tapatalk
Just247games

PostPostao/la sasha2511 » Čet sij 11, 2018 5:00 pm

blackeagle napisao:S tim postom mi gogo ispada ko onaj panasonic koji je pljuval po svemu osim honorbuyu...

inace,
drugi TN si trebao dobit u inbox na Aliju..
15 dana bi trebalo bit max dostava ali ako narucis nesto za svjetski blagdan nemos ocekivat da dode na vrijeme..

from x720
:mrgreen:
sasha2511

PostPostao/la gogo222 » Čet sij 11, 2018 6:30 pm

inace,
15 dana bi trebalo bit max dostava ali ako narucis nesto za svjetski blagdan nemos ocekivat da dode na vrijeme..

Kako je onda moguće da je defakto isti datum TN iz Gatwicka isporučen danas, znači isti avion ?
gogo222

PostPostao/la Bane77 » Čet sij 11, 2018 10:10 pm

gogo222 napisao:Mi global store 11. dana i mob još nije stigao, ok možda je to normalno ali sorry, za mene je to previše, nikad više Aliexpress.
Zadnja dva Xiaomija su mi došla iz Honorbuy-a za doslovno 2-3 dana. Ok 200 kn je razlika...

Mi global store šalje iz Kine sa prepakiranjem u EU tako da paket koji dođe korisnimu nema carine, a Hoborbuy ako odabereš iz EU šalje iz Italije i zato razlike u vremenu dobijanja paketa mora biti. Zato je Mi global store jeftiniji, pa kako kome odgovara...
Bane77

PostPostao/la sasha2511 » Pet sij 12, 2018 12:57 am

gogo222 napisao:inace,

Kako je onda moguće da je defakto isti datum TN iz Gatwicka isporučen danas, znači isti avion ?
da imas drugi TN koji si sigurno dobio bis znao gdje se telefon nalazi.. ja nisam vidoviti Milan da znam zasto tvoj telefon nije ulovio bas taj avion kojem si se ti nadao.. ;)

from x720
sasha2511

PostPostao/la gogo222 » Pet sij 12, 2018 2:26 pm

sasha2511 napisao:

da imas drugi TN koji si sigurno dobio bis znao gdje se telefon nalazi.. ja nisam vidoviti Milan da znam zasto tvoj telefon nije ulovio bas taj avion kojem si se ti nadao.. ;)

TN sam tek danas ujutro dobio i to tek poslije mojeg upita jučer navečer. Danas je tek u HK.

Jack Ma: Hello friend,
We have processed your order.
We changed the logistics provider into UPS for the shipment from China to the UK during the peak season of shoppoing since shipments by DHL are overbooked. UPS is faster. The tracking number is......

Brijem da Redmi 5 plus nisu imali na lageru :))))
gogo222

PostPostao/la sasha2511 » Pet sij 12, 2018 2:34 pm

gogo222 napisao:
sasha2511 napisao:

TN sam tek danas ujutro dobio i to tek poslije mojeg upita jučer navečer. Danas je tek u HK.

Jack Ma: Hello friend,
We have processed your order.
We changed the logistics provider into UPS for the shipment from China to the UK during the peak season of shoppoing since shipments by DHL are overbooked. UPS is faster. The tracking number is......

Brijem da Redmi 5 plus nisu imali na lageru :))))
tek sad si najebo, UPS-ov partner je Overseas (mada su im ukinuli partnerstvo od ove godine) i ako bude islo preko njih u HR neces se lijepo provest s obzirom koje probleme imaju s dostavom..

from x720
sasha2511

PostPostao/la gogo222 » Pet sij 12, 2018 4:00 pm

Ne, UPS je samo do UK, a do HR vrijedi TN koji sam dobio za DHL.
gogo222

PostPostao/la Ale » Pet sij 12, 2018 5:03 pm

Točno tako, kod mene je bilo isto, ups do uk, i dhl do slo, telefon naručen 2.1. oko 20.30h, stigao 10.1. u 13h...
Ale

Prethodni

Vrati se na: Gdje kupiti kineske mobitele?