Best buy kineski mobiteli

Po vašem mišljenju

Re: Best buy kineski mobiteli

PostPostao/la genitalni_herpes » Čet pro 14, 2017 11:38 pm

dado_pu napisao:
zupy napisao:Koliko inča?

U klasi 5,5" mislim da je Note 4x 3/16, imaš i leeecu x626 sa nešto jačim hw ali lošijom baterijom s tim da kod njega nećeš proći bez izmjene romova i sl.
5,5 incha. Znaci i dalje je najisplativiji note 4x. Jedino bi ja uzeo note 4 zbog 4g na bonbonu.
Razmisljam uzeti preko GWa (tu sam uzeo 2 mobitela i sve 5), ima sta bolje u zadnje vrijeme? Vidim ima i ovaj tonke.

mislim da je bolji le max2, 4/32gb s kuponom 116€
https://www.lightinthebox.com/letv-le-max-2-x820-4-32gb-5-7-android-m-4g-smartphone-dual-sim-quad-core-21-mp-4gb-32-gb-gold-rosy_p5435020.html?utm_source=webgains_es&irgwc=1&utm_medium=affiliate&utm_content=160367&utm_campaign=71545
genitalni_herpes

PostPostao/la dado_pu » Pet pro 15, 2017 8:23 am

genitalni_herpes napisao:
dado_pu napisao:
zupy napisao:Koliko inča?

U klasi 5,5" mislim da je Note 4x 3/16, imaš i leeecu x626 sa nešto jačim hw ali lošijom baterijom s tim da kod njega nećeš proći bez izmjene romova i sl.
5,5 incha. Znaci i dalje je najisplativiji note 4x. Jedino bi ja uzeo note 4 zbog 4g na bonbonu.
Razmisljam uzeti preko GWa (tu sam uzeo 2 mobitela i sve 5), ima sta bolje u zadnje vrijeme? Vidim ima i ovaj tonke.

mislim da je bolji le max2, 4/32gb s kuponom 116€
https://www.lightinthebox.com/letv-le-max-2-x820-4-32gb-5-7-android-m-4g-smartphone-dual-sim-quad-core-21-mp-4gb-32-gb-gold-rosy_p5435020.html?utm_source=webgains_es&irgwc=1&utm_medium=affiliate&utm_content=160367&utm_campaign=71545
Kasno palis. Uzeo sam rn 4. Hvala svejedno.
dado_pu

PostPostao/la genitalni_herpes » Pet pro 15, 2017 9:35 am

lako prodat pa onda opet ispočetka "koji je najispativiji" ;)
genitalni_herpes

PostPostao/la chillout23 » Pet pro 15, 2017 10:18 am

:lol: :lol: :lol:
Make love, not war
chillout23

PostPostao/la gorannbo » Ned pro 17, 2017 3:03 pm

Ja sma dobio redmi note 4 najjacu verziju (625) prije cca 7 dana, operativni sustav mi je najugodnie iznenadjenje,

a najvece razocaanje je kamera, koja je u nekim rosjecnim uvjetima dost alosija nego na mom starom coolpadu.
Dapače ne mogu vjerovati da radi tako lose slike.
Evo sad malo prije cak je i djelomicn suncano bilo,, slikamiz kuce a terasu (blizu sam skroz vrata) , samo malo zumiram i slia je odmah katastrofa od zrnatosti. Slike su toliko loše da mislim kaoda je neka softverska greska, da bih mozda mogao porpraviti boljom aplikacijom za kameru ali ne znam, nemam se s tim vremena zezati.
Uglavnom, ako vam treba prosjecna kamera, ovajmbobitel izgleda ma ispodprosjecnu, iliaplikacija ne radi kak se spada na ovom ROM-u.Ima neko savjet kako da se to poboljsa?
Zbijlja slike su čisti užas, evo primjera - i ovo nije jedna od lošijih nego sus ve atakve i nemre se napravit bolju... https://photos.app.goo.gl/d04AcAbBU8nyRxan2

Ist tako zvucnik a coolpadu nije imao toliko drestanje visokih tonova kao ovaj, bolje da su zbvucnike stavili na straznju stranu mobitela. NZa moje glavne potrebe telefon e biti OK, o moram priznat da sma očekivao malo više (da nece imat losiju kameru i zvucnike od 3 godine starog coolpada)
gorannbo

PostPostao/la dakok » Ned pro 17, 2017 3:31 pm

Jesi skinuo foliju sa stakla kamere?
dakok
Site Admin

PostPostao/la gorannbo » Ned pro 17, 2017 3:34 pm

da. Citao sma i drugdje da u uvjetima slabijeg osvjetljenja je kamera loša, medjutim nisam znao da u tolikoj mjerito bude. Da mi je sunce s druge strane vjerojatno bi bilo bolje al opet...
gorannbo

PostPostao/la gorannbo » Ned pro 17, 2017 3:40 pm

Evojos jene fotke, vidite i gdjemi je sunce,
kojih 50-60 stupnejva s desne strane - https://photos.app.goo.gl/bZHi59pX32ey78FF2
FOkus valdajda 2,8X

A evo sad iste slike s coolpadom - ma i s coolpadom je lose isto :D
gorannbo

PostPostao/la Pezer » Uto sij 09, 2018 9:34 pm

Ljudi, dajte bestbuy do okoprilike 300$, 2000 kuna, po meni Mi Note3 zasad prvi izbor, ali samo je na goldwayu tolika cijena, inače većinom skuplji.
Drugi mi izbor je Mi 5x, on je solidno jeftiniji, ali ništa drugo za ovu gornju cijenu nisam nasao da mi se sviđa, jesam li išta preskocio?
Pezer

Best buy kineski mobiteli

PostPostao/la stormchaser » Uto sij 09, 2018 10:39 pm

Pezer napisao:Ljudi, dajte bestbuy do okoprilike 300$, 2000 kuna, po meni Mi Note3 zasad prvi izbor, ali samo je na goldwayu tolika cijena, inače većinom skuplji.
Drugi mi izbor je Mi 5x, on je solidno jeftiniji, ali ništa drugo za ovu gornju cijenu nisam nasao da mi se sviđa, jesam li išta preskocio?

Zavisi šta ti je bitno:

- ako ideš na bateriju, onda ima modela sa 5-10k mAh koji mogu i Yugo 45 upaliti, ali imaju krš kamere i/ili softver

- ako ganjaš dobru kameru i bateriju, LeEco ima 4070 bateriju i ok kameru bez OIS na x722 sa 6/64gb

- ako ganjaš neki allround bestbuy i veličina ti nije bitna onda imaš i onaj zadnji Xiaomi Mi Mix od oko 6" a sasvim je ok uređaj

- Mi Note 3 je isto tako ok mob za te pare, a uz njega tu su još uvijek i LeMax 2, neki Oppo ili Vivo ako ih ubodeš jer imaju odlične kamere, ili da ideš na neki od novijih Huaweija koje mnogi hvale, ali meni su oduvijek bili smeće, ne znam zašto.

Offtopic: zašto Kinezi ne znaju/ne žele napraviti dobar, pristupačan i jak mob koji ima kameru sa optičkom stabilizacijom slike i kada bi se to moglo promijeniti? Jesu takve kamere skupe u nabavci ili moraju posebni ugovori da se prave, šta ih koči u tome?
stormchaser

PostPostao/la zupy » Sri sij 10, 2018 9:00 am

Koči ih kao i druge - neko ko će napisat dobar sw za iste jer koliko sam vidio 2 različita moba sa istim hw a slike misu iste.

BDW kažu da Žaomi note 3 ima odličan foto s obzirom na cijenu..
zupy

PostPostao/la chillout23 » Sri sij 10, 2018 9:42 am

zupy napisao:Žaomi

Jel nije bilo da se čita "šjaomi"? Ili si se igrao riječima? Ali njihovi telefoni nikak ne spadaju u klasu "žaomi" :mrgreen:
Make love, not war
chillout23

PostPostao/la zupy » Sri sij 10, 2018 1:08 pm

Žaomi što nisam i toga kupio :P

Bdw preko mene i/ili na moj zagovor ih je kupljeno jedno 20-30 komada ;)
zupy

PostPostao/la chillout23 » Sri sij 10, 2018 1:14 pm

koja si ti njuška :shock: :mrgreen:
Make love, not war
chillout23

PostPostao/la Pezer » Sri sij 10, 2018 1:17 pm

stormchaser napisao:
Pezer napisao:Ljudi, dajte bestbuy do okoprilike 300$, 2000 kuna, po meni Mi Note3 zasad prvi izbor, ali samo je na goldwayu tolika cijena, inače većinom skuplji.

Zavisi šta ti je bitno:

- ako ideš na bateriju, onda ima modela sa 5-10k mAh koji mogu i Yugo 45 upaliti, ali imaju krš kamere i/ili softver

- ako ganjaš dobru kameru i bateriju, LeEco ima 4070 bateriju i ok kameru bez OIS na x722 sa 6/64gb

- ako ganjaš neki allround bestbuy i veličina ti nije bitna onda imaš i onaj zadnji Xiaomi Mi Mix od oko 6" a sasvim je ok uređaj

- Mi Note 3 je isto tako ok mob za te pare, a uz njega tu su još uvijek i LeMax 2, neki Oppo ili Vivo ako ih ubodeš jer imaju odlične kamere, ili da ideš na neki od novijih Huaweija koje mnogi hvale, ali meni su oduvijek bili smeće, ne znam zašto.

Offtopic: zašto Kinezi ne znaju/ne žele napraviti dobar, pristupačan i jak mob koji ima kameru sa optičkom stabilizacijom slike i kada bi se to moglo promijeniti? Jesu takve kamere skupe u nabavci ili moraju posebni ugovori da se prave, šta ih koči u tome?

Pa baterija mi je jedan od prioriteta, ali i dobar multitasking i nekako nisam fan stock androida. Xiaomi mi ima odličan dizajn i volim MIUI, i da veličina mi je bitna, tj. ja bi najrađe model koji je manji i od 5.5 inča, ali mi se svi čine dosta slabiji.
Kamera mi je nekako najmanje bitna, volim da mogu uslikat neke stvari, ali mi je ona iskreno na zadnjem mjestu :D
Huawei mi se ne sviđa. I kod dizajna volio bi izbjeći da su one "tipke" na ekranu, dakle volio bi da mob ima ili ovako kao Mi Note 3 ili općenito Xiaomi dizajn, kod jeftinjih modela im je otisak prsta nazad, ali su one tri tipke ispod zaslona i to mi je nekako draže :D
Ako nije problem da mi napišeš par modela i odakle ih je najbolje naručiti pa da vidim ;)
Pezer

PostPostao/la chillout23 » Sri sij 10, 2018 2:44 pm

Uzmi Redmi note 4 ili Note 4X i deri peri.
A odakle naručit...od nekoga tko šalje tax free ili ko ima EU skladište ;) imaš temu na ovom PDFu pa čitaj :) sve prođeno preko nekoliko puta
Make love, not war
chillout23

PostPostao/la Just247games » Sri sij 10, 2018 3:48 pm

Koristim Xiaomi redmi note 4x 4/64 kupljen preko Floki30! Kupljena dva uredjaja u razmaku od par mjeseci i sve proslo bez problema

Poslano sa mog Redmi Note 4X koristeći Tapatalk
Just247games

PostPostao/la Pezer » Sri sij 10, 2018 5:44 pm

chillout23 napisao:Uzmi Redmi note 4 ili Note 4X i deri peri.
A odakle naručit...od nekoga tko šalje tax free ili ko ima EU skladište ;) imaš temu na ovom PDFu pa čitaj :) sve prođeno preko nekoliko puta

Ici na ta dva prije MI 5x ili Mi Note 3, zašto? Zar nisu to stariji modeli
Pezer

PostPostao/la lukam » Sri sij 10, 2018 7:41 pm

Možda neki Meizu pogledaj isto
lukam

PostPostao/la nansale » Ned sij 14, 2018 6:26 pm

Vidim da ima dosta forumasa koji su narucili Redmi 5/5+, jel ima netko ga je vec dobio ili vam je jos na preorder?
Btw ima vec i test 5+ od onog splicanina s smartphone hrvatska.com

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
nansale

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Best buy kineski uređaji