Cashback

Najbolji, najsigurniji i najpovoljniji web i ostali shopovi

Re: Cashback

PostPostao/la sasha2511 » Pet ruj 08, 2017 6:00 am

da, valuta je nebitna.. TC radi bez greske..

Sent from my LEX720 using Tapatalk
:mrgreen:
sasha2511

PostPostao/la zupy » Pet ruj 08, 2017 8:35 am

Odlično jer vidim da kod nekih bude nešto razlike pa zašto "ne jamit" :D
zupy

PostPostao/la Rollo » Ned ruj 10, 2017 11:20 am

Samo da javim da je odnedavno uvršen i joybuy (JD) u ponudu TopCashback-a ;)
Želiš uštediti pri kupovini uređaja iz Kine?
Kineski webshopovi daju i do 8% novca nazad koji možeš isplatiti na PayPal.
Za potrošenih 25$ (eBay, AliExpress, GB, itd.) Ebates ti daje 10$ welcome bonus.
Saznaj više u ovoj TEMI ili se registruj OVDE.
Rollo

PostPostao/la zupy » Sri ruj 13, 2017 10:51 am

Banggod i Tinydeal jel prijavi odmah ili kad stigne roba?

Geek mi je prijavilo odma - topcashback je u pitanju..

Ex da nema žalbe na ova dva :?
zupy

PostPostao/la domac5 » Čet ruj 14, 2017 7:57 am

Nakon nekog vremena provjeravam TC i vidim payable oko 12$ i sad ne znam kako to prebaciti sebi na racun. Nesto sam namjestavao da mi prebaci na paypal ali me trazilo sigurnosno pitanje na koje sam bio siguran da znam odgovor no izbacilo mi je da nije tocno i sad kao 72 sata ne mogu nista, kako ide ta procedura kad povlacite novce sa TC sebi na racun?
domac5

PostPostao/la sasha2511 » Čet ruj 14, 2017 7:59 am

domac5 napisao:Nakon nekog vremena provjeravam TC i vidim payable oko 12$ i sad ne znam kako to prebaciti sebi na racun. Nesto sam namjestavao da mi prebaci na paypal ali me trazilo sigurnosno pitanje na koje sam bio siguran da znam odgovor no izbacilo mi je da nije tocno i sad kao 72 sata ne mogu nista, kako ide ta procedura kad povlacite novce sa TC sebi na racun?
moras znat sigurnosno pitanje u protivnom nema sanse..

sasha2511

PostPostao/la domac5 » Čet ruj 14, 2017 8:02 am

sasha2511 napisao:
domac5 napisao:Nakon nekog vremena provjeravam TC i vidim payable oko 12$ i sad ne znam kako to prebaciti sebi na racun. Nesto sam namjestavao da mi prebaci na paypal ali me trazilo sigurnosno pitanje na koje sam bio siguran da znam odgovor no izbacilo mi je da nije tocno i sad kao 72 sata ne mogu nista, kako ide ta procedura kad povlacite novce sa TC sebi na racun?

A jel se moze ikako promijeniti naknadno to pitanje?
domac5

PostPostao/la sasha2511 » Čet ruj 14, 2017 8:06 am

domac5 napisao:
sasha2511 napisao:

A jel se moze ikako promijeniti naknadno to pitanje?
nisam probavao, pogledaj si u postavkama racuna dali moze..

sasha2511

PostPostao/la genitalni_herpes » Sri ruj 27, 2017 2:58 pm

podržava li topcashback neki shop za s igračkama, s tak tim igračkama za već izgrađene, samostalne osobe.
Naime kupijo BiH hm...za rođendan jednom mom dvosob...osobnom prijatelju, čak možda u više razvrata. Daako nebi bio redovac kupac, hah..pa nisam ja baš..al ponekad, možda na godišnjoj bazi, eventualno ako se pogodi neka ponuda mjesecom za mjesec, nije da bi baš čekao svakodnevno neki popust, al ako jednom tjedno uleti ako šalju diskretno normalno ako može netko preporučiti da pokriva topcashback. Super stranice, svaka im čast, eto volio bi nekako...ustvari prijatelju bi preporučio...
genitalni_herpes

PostPostao/la stormchaser » Sri ruj 27, 2017 3:45 pm

genitalni_herpes napisao:podržava li topcashback neki shop za s igračkama, s tak tim igračkama za već izgrađene, samostalne osobe.
Naime kupijo BiH hm...za rođendan jednom mom dvosob...osobnom prijatelju, čak možda u više razvrata. Daako nebi bio redovac kupac, hah..pa nisam ja baš..al ponekad, možda na godišnjoj bazi, eventualno ako se pogodi neka ponuda mjesecom za mjesec, nije da bi baš čekao svakodnevno neki popust, al ako jednom tjedno uleti ako šalju diskretno normalno ako može netko preporučiti da pokriva topcashback. Super stranice, svaka im čast, eto volio bi nekako...ustvari prijatelju bi preporučio...

Imaš na DeWalt sajtu vibro-bušilice na popustu pa ako ti je do toga, samo naprijed, ima i gumeni nastavak da te ne bole sanitarije pozadi
stormchaser

PostPostao/la genitalni_herpes » Sri ruj 27, 2017 3:57 pm

:D :D zlo! -nego deder predlož' nekaki najjeftiniji odron u "klasi odroni" neki čiko koji racionalno raspolaže novcem bi ćeo kupit mob'tel valjda nekome koga ne voli..

Poslano sa mog Le X829 koristeći Tapatalk
genitalni_herpes

PostPostao/la stormchaser » Sri ruj 27, 2017 11:55 pm

genitalni_herpes napisao::D :D zlo! -nego deder predlož' nekaki najjeftiniji odron u "klasi odroni" neki čiko koji racionalno raspolaže novcem bi ćeo kupit mob'tel valjda nekome koga ne voli..

Recimo Blackview A7 imaš za 50-tak $ na Aliexpressu, a za nekih 60-70 ima i pro verzija sa 2 gb rama, no onda ulaziš i u 80-100$ jer "nije neka razlika" i završiš sa telefonom od 100$ a trebao ti neki duplo jeftinijišalu na stranu, Blackview A7 je ok odron, imaš i Doogee sa dvije kamere (mogumislit na šta slike liče) za isto nekih 50-tak zelenih američkih cionističko-kapitalističkih neokolonijalnih novčanih jedinica.
stormchaser

PostPostao/la csh » Sub ruj 30, 2017 10:25 am

Što napraviti kad se na TC ne pojavljuj cashback s Alije, a sve je uredno odrađeno?
Imam jedan iz 8.mj. koji se još nije pojavio, roba je bila stigla za 8 dana, uredno potvrđen primitat i sve ostalo.
Sve kasnije kupovine uredno su evidentirane.
csh

PostPostao/la zupy » Sub ruj 30, 2017 1:56 pm

Moš vjerovatno sist i plakat, ili eventualno probat prijavit priko ticketa.

Meni nekidan odjedamput prijavilo 3-4 sitne stvari sa alija nakon misec dva dana...
zupy

PostPostao/la genitalni_herpes » Pon lis 02, 2017 11:27 am

zupy napisao:Moš vjerovatno sist i plakat, ili eventualno probat prijavit priko ticketa.

Meni nekidan odjedamput prijavilo 3-4 sitne stvari sa alija nakon misec dva dana...

meni eto s golden shower redmi 4x (prije 3 tjedna naručen) nema na topcash backu... :(
, a poslije sam naručio neki monoksid detektor i to odma viđeo...k jarcu!!
genitalni_herpes

PostPostao/la Darmar » Pon lis 02, 2017 1:08 pm

Meni je tek neki dan registriral kupnju od prije mjesec dana tak da se ne brineš previše.. Evo, samo što nije..
Darmar

PostPostao/la chillout23 » Čet lis 12, 2017 12:31 pm

Idem preko TopCashbacka an Aliexpress da vidim koji je povrat za jean uređaj...piše fino tamo 7% za Aliexpress i kad tapnem na crveni "cashback" dobijem sljedeći korak i opet crveno "Get cashback now".

A ispod toga piše ovo: Online Purchase Please Note: We are unable to accept claims for Aliexpress.

Koja je to sad caka?

btw...uzeo preko TC i noćenja u Portugalu preko Bookinga i nisam dobio ni slova od nikoga...kao niti centa povrata :D od toga prošklo 2 tjedna..
Make love, not war
chillout23

PostPostao/la sasha2511 » Čet lis 12, 2017 1:17 pm

ovo za Ali pise oduvijek, barem otkad ja koristim TC..
za booking pojma nemam..

from my LEX720
sasha2511

PostPostao/la chillout23 » Čet lis 12, 2017 1:22 pm

aha :D znači radi sve bez greške jel?

Ma..mislil sam piknut onaj X626 sa HKG i odem videt i nema višeeeee :mrgreen: to je tak kad si mislim već 3-4 dana bi-ne bi hahaha
nekak nemam šnjof za MTK i to je jedini razlog zakaj ga nisam uzel do sad...
Make love, not war
chillout23

PostPostao/la genitalni_herpes » Čet lis 12, 2017 2:23 pm

Za alisexpres sam je uknjižena kupnja danas nekog monoksid detektora iz sredine 9.mj. dok mobitel s početka 9. ništa...eee sudbo kruta...

genitalni_herpes

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Gdje kupiti kineske mobitele?