Kakve tablete da kupim

Generalna pitanja o kineskim mobitelima

Kakve tablete da kupim

PostPostao/la genitalni_herpes » Sub vel 25, 2017 9:12 am

'vako. Treba prijatelju jednom vrlo dragom (dakle prevare apsolutno isključene) tablet neki tak od oko 9,84inča naviše jerbo mora čitat neki takst s njega i sve to skupa poslovno.
Čini se da bi se koristio office (il tako nešt za čitanje). Čitanje je uglavnom glavna stavka i to da vidi DOBRO pročitat pa je zato valjda i tih mjera. Neće na njemu raditi grafički dizajn.
Ja se inače apsolutno ne razumjem u skoro ništ (trenutno se ne mogu sjetit stvari u koju se razumjem), a ni u tablete nikakve.
Tablet bi trebao bit što povoljniji (100-120eura - ako je moguće), a da obavlja funkciju

E sad. Jel dovoljno 2GB ram(valjda je, a 1?)? Neđe na telekinezi sam pročiti da je dobar Onda, Teclast, Chuwi.
Na kimovilu kad pogledam tablete i nije neka baš ponuda i to kad se neki prodaje zna bit samo u dvije 3 trgovinice...hm...gadno za odabrati.
genitalni_herpes

Re: Kakve tablete da kupim

PostPostao/la stormchaser » Sub vel 25, 2017 1:25 pm

Dovoljno je 2 gb rama, 1 gb nije vrijedan patnje jer danas i običan office i surf jedu oko 1.5 gb rama i više.
stormchaser

PostPostao/la genitalni_herpes » Ned vel 26, 2017 12:31 pm

A ima'l nekaka stran'ca ko kimovil a za tablete, a? Jerbo ovi originalni kimovil ništ ne valja za tablete samo za telefone. Za tablete neka premala ponuda

Poslano sa mog K4000 koristeći Tapatalk
genitalni_herpes

PostPostao/la stormchaser » Ned vel 26, 2017 2:13 pm

Imaš notebookcheck za laptope pa mislim da tamo i tablete testiraju
stormchaser

PostPostao/la ivsa » Uto vel 28, 2017 12:53 pm

Teško ćeš naći za te pare bilo šta kvalitetno, nađi na nabavi ili bilo gdje prvi laptop s 2 gb rama a da ti je veličina ok i to ti je to, za 1000 kuna nemaš baš nekih super opcija tak da po meni ni me trebaš puno komplicirati, eventualno te tablete što nađeš zaljepi ovdje da foruma i provjere da baš ne kupuješ nekog mačka u vreći!?

Poslano sa mog LEX720 koristeći Tapatalk
ivsa

PostPostao/la genitalni_herpes » Čet ožu 02, 2017 12:02 am

Neću laptot neću!! Ma ustvari nije za mene. Svakako treba tablet sad i mojoj mami + ujaku jerbo nekak to ide preko moje mame do ujaka, a do nje preko mene.
Svacock to bi trebo drugu temu otvor't jerbo netko možda neb' razumijo ak nastav'm u ovoj, a drugi mob'tel, odnosno tablet je u pitanju.
možda ustvari najbolje da obrišem ovaj post jer nije bitan i ne vjerujem da opmaže u razvitku teme u smjeru pomoći koja mi je neophodna..ustvari ne znam a ni ne radi mi bekspejs pa onda mislim bolje da objasnim neke griješke slučajne (u prošloj rečenici mi crko i zarez, a vid ga sad) nema veze - to je isto trebalo bit u zagradi onoj prošloj (mislim na ovaj zadnji dio) - poslije onog što sam napisao prije kraja zagrade, al ne želim zbuniti nikoga pa nisam odmah htio spomenut, al kad sam sad već počeo možda nije loše jer ljudi bi možda pomogli ako dobiju cijelu informaciju. Nisam siguran jel mi zagrada još otvorena pa možda da zatvorim) Ma dobro..
isprika
genitalni_herpes

PostPostao/la genitalni_herpes » Čet ožu 02, 2017 10:15 am

ivsa napisao:Teško ćeš naći za te pare bilo šta kvalitetno, nađi na nabavi ili bilo gdje prvi laptop s 2 gb rama a da ti je veličina ok i to ti je to, za 1000 kuna nemaš baš nekih super opcija tak da po meni ni me trebaš puno komplicirati, eventualno te tablete što nađeš zaljepi ovdje da foruma i provjere da baš ne kupuješ nekog mačka u vreći!?

Ugl. Htio sam reć da laptop ne može nažalost jer čovjek čita pred publikom pa je tablet nekako...hm...profinjenije nevdljiv...ne znam cock bi reko..tak nekak

Poslano sa mog K4000 koristeći Tapatalk
genitalni_herpes

PostPostao/la ivsa » Čet ožu 02, 2017 10:29 am

Krivo sam napisao, i mislio sam na tablet, uglavnom, uzmeš prvi tablet koji ima 2 gb rama i veličinom ti odgovara, ne možeš za tu lovu kupit ništa bolje!?

ivsa

PostPostao/la genitalni_herpes » Ned tra 09, 2017 9:07 am

Uzeo je ipak samo lupocet..pih

Poslano sa mog Le X829 koristeći Tapatalk
genitalni_herpes

Vrati se na: Početnici