Meizu mx4 pro

Pozitivna, negativna, recenzije i mišljenja

Meizu mx4 pro

PostPostao/la cobi63 » Uto ožu 15, 2016 5:31 pm

Kao što rekoh kada bude došao napisaću kraću recenziju.Naime telefon je tanak lepo lezi u ruci,nema nikakvog krckanja iako je poklopac od plastike.Ekran posto je više od 2k je fantastičan,kontrast dubina i toplina boja sve je odlično.Kamera brza i stvara realne slike.Gps je neverovatno brz,povezivanje sa svega par ali bukvalno par sekundi.Tach je vrlo osetljiv na najmanji dodir.Ima opciju smart tach koja je u vidu kružica koji služi kao taster back tako da je onda dosta lakse se naviknuti jer je sve na home tasteru koji takodje moze da se podesi da budei back taster.Zvucnici izuzetno moćni i vrlo čist zvuk daju,kao i na slušalicama.Sve sto pokrenem ide bez zastoja za sada odusevljen pravi pro telefon.Antutu test oko 55000 mi je pokazao što je odlično
cobi63

Re: Meizu mx4 pro

PostPostao/la dakok » Uto ožu 15, 2016 11:54 pm

Gdje si ga uzeo i pošto?
Nabaci koju fotku u temi o fotografijama ako imaš volje. :D
dakok
Site Admin

Re: Meizu mx4 pro

PostPostao/la cobi63 » Sri ožu 16, 2016 7:29 pm

Dakok uzeo ga na minideal gde mi covek.ostavio.link.na temi.gde kupiti meizu mx4pro.Znaci u Grckoj a poslat u Bec.Stigao za 8 dana free shipng preko paypala izasao 180e sto smatram da je odlican posao jer sam samsung note.2 koji je maximalno izrabljen.prodao za 140e tako da sta reci.drugo :D
Inace.puno mi je znacio.ovaj portal.a kasnije.forum da definitivno.posvetim.paznju Kinezima i krenem sa kupovinom.istih.U.Srbiji.ima kod.operatera meizu.note.1 i note2 i dosta su povoljniji od.drugih modela.tako.da.krece masovna.upotreba
cobi63

Vrati se na: Vaša iskustva s kineskim mobitelima