Kojeg "Kineza" posjedujete i kako vas sluzi?

Pozitivna, negativna, recenzije i mišljenja

Re: Kojeg

PostPostao/la dakok » Pon pro 12, 2016 11:24 am

Mislim da uglavnom prodaju u svojim trgovinama po kineskim gradovima, kao i sestrinski brend Oppo
dakok
Site Admin

PostPostao/la Pingu » Pon pro 12, 2016 2:22 pm

Vivo se reklamira na Nou Campu.
tek sam pretprošli vikend skužio zašto - El classico se igra, a u najavi kažu da se igra tako rano (15:30) zbog kineskog tržišta, i onda skontam da je reklama Vivo zapravo namijenjena Kinezima. :lol:
Pingu

PostPostao/la pelivaniv » Pon pro 12, 2016 9:41 pm

Kupio prije par dana Huawei P8 Lite za svega 900 kn (nov,zapakiran sa garancijom).
Mobitel me stvarno služi odlično,jedina sitna mana mu je manji kapacitet baterije,ali i dalje
mi izgura cijeli dan korištenja i navečer ostane na 15-ak%.
Performanse i kamera su mu ogromni plus,te svoj dizajn sustava.
pelivaniv

PostPostao/la danko » Sri pro 21, 2016 6:30 am

Došao mi je prijatelju Letv Le Max X900 4/64 GB verzija pa ću napisati koju riječ uspoređujući ga sa mojim Le 3 Pro x720.
Sama razlika u masi od 29g nije osjetna, dapače u ruci mi se pari da je lakši Max (204g) jer je mobite većih dimenzija, a nešto je i deblji šta se u ruci osjeti, ali realno gledajući mislio sam da će u ruci biti i glomazniji (još su meni ruke čisti prosjek), tako da je to ugodno iznenađenje. Kvaliteta izrade je vrhunska na oba uređaja.
Dizajn je čistih linija, tu dajem malu prednost novijem uređaju, mada nemam zamjerke na Maxa.
S vanjskog stajališta razlika je u kapacitivnim tipkama, na 3 Pro su ipak nešto bolje izvedenije, ne rasipaju svjetlinu oko sebe već su baš osvjetljena samo slova.
Ekran je praktički isti, boje su točne u oba uređaja i tu vidim da recimo Letv Le 1s (x500) zaostaje, ne u PPI-ju već u točnosti boja.
Veliki plus, a pogotovo u mojim očima, za Max-a su bezeli koji su na njemu praktički neprimjetni, mali (ne kao u Meizu ili Samsunga, ali stvarno mali), dok su na 3 Pro kao u 1s (x500).
Rad u uređaju je fluidan na oba uređaja i tu ne vidim neku razliku, igrice nisam provao, ali ima antutu pa se može uvjeriti koga šta zanima, mislim da ga tu 3 Pro tuče duplo, ali i na ovom uređaju sve leti.
Kamera e tu me ugodno iznenadio Max, okida sve brzo, ima optičku stabilizaciju slike i može se povećati snimak duplo bolje nego na 3 Pro. Video mi se pari zub bolji na 3 Pro, ali možda je to samo moj osjećaj, također kada se reproducira zvuk na oba uređaja je to li la, imaju stereo, uglavnom tu su negdi.
Baterija je dio gdje će Le 3 dominirati, ali to su egzaktne brojke, mada po onome šta sam ja vidio i ako je baterija dobro kalibrirana, izgurat će i Max 4h SOT.
Za kraj mogu samo reći ako vam ne smeta veličina uređaja, da je kupovina Le Max X900 odličan posao, meni ne paše ta veličina jer mi je i 5,5" knapirano za većinu džepova, ali kome treba mobitel sa odličnim ekranom i vrlo dobrom kamerom, ne može pogriješiti.
danko

PostPostao/la chillout23 » Sri pro 21, 2016 12:41 pm

Redmi 3 zadnjih 9 mjeseci. Za moje potrebe nema manu. Doslovno.
Samo da ima tap to wake još i to je to :)
Make love, not war
chillout23

PostPostao/la karlogd » Čet vel 02, 2017 12:38 pm

Xiaomi mi3 64 gb već 2 godine i radi fluidno ko i većina novih flagshipa, od igrica, kamere i svega ostalog.
karlogd

Re: Kojeg "Kineza" posjedujete i kako vas sluzi?

PostPostao/la batat89 » Ned stu 04, 2018 5:49 pm

Pozdrav.
Da li neko zna kakav je brend M-Horse?
Interesuje me model Pure 1.

Послато са LG-H870DS уз помоћ Тапатока
batat89

PostPostao/la dak0001 » Pon stu 05, 2018 9:28 am

Prijateljici sam prije 3 tjedna nabavio M-Horse Power2 i za sad je zadovoljna.
Za godinu dana bum znal jel na razini Oukitela, koji mi se pokazal kao odličan izbor.
dak0001

PostPostao/la Viktor Vaughn » Sub pro 15, 2018 8:19 pm

Mi5 imam već dvije godine, mobitel je super, malo šteka sada, ne puno, ali radi kao zmaj.
Usporedbe radi, žena ima s7 star godinu dana i vidi se velika razlika u brzini i svemu, mi5 je puno bolji.
Viktor Vaughn

PostPostao/la Milanche78 » Sub pro 15, 2018 9:33 pm

Lemax x2 sa Android Pie, garant će i narednu verziju androida da dobije.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
Milanche78

PostPostao/la genitalni_herpes » Čet kol 22, 2019 6:56 pm

Ima mama moja oukitel c3 kupljen prije rata i još radi...pfff...najbolje potrošenih 40eura + davanja još od maminog svatovskog minivala
genitalni_herpes

PostPostao/la genitalni_herpes » Čet kol 22, 2019 6:58 pm

e da. Žena skužila da meicu pro 6 nije otporan na valove. Dobeo jwe služio par mjeseci.

Imam pol godine mi 8 lajt i ok je. Osim što mu punim bateriju dva puta dnevno i nekako mi bezveze ekran naspram meicua koji je koštao jednako i ima lošiju bateriju od njega i malo je teži i nešt je počeo štekat nakon pol godine, al nekako se činim zadovoljan i sa njih i sa ovim petim gin tonikom koji sam popio prije nego sam razmislio o zadovoljstvu s xiaomijem
genitalni_herpes

PostPostao/la stormchaser » Pon kol 26, 2019 8:54 pm

Meni Mi8Lite ne šteka ni sekunde, 4/64 global i sve što sam nabacao na njega radi odlično, multitasking je uredan, baterija izgura dan heavy korištenja, gaming i kamera su sasvim pristojni a apdejti preko OTA redovni
stormchaser

PostPostao/la genitalni_herpes » Sri kol 28, 2019 4:54 pm

stormchaser napisao:Meni Mi8Lite ne šteka ni sekunde, 4/64 global i sve što sam nabacao na njega radi odlično, multitasking je uredan, baterija izgura dan heavy korištenja, gaming i kamera su sasvim pristojni a apdejti preko OTA redovni

Blago tebi, meni fuj fuj mobitel. Ima dobru kameru.
Sad bi na poslu od 8-3h nisam previše surfao (malo jesam - pol sata), mal razgovarao i eto od 98% oko 8h, u 15h mi 34%. Fuj fuj fuj..nisam palio ni gps
genitalni_herpes

PostPostao/la dakok » Pet kol 30, 2019 3:11 pm

Mi 8 Lite
Wifi i mobilna najčešće on, izdura nešto preko 1 dan s oko 5h ekrana.
Super zadovoljan, uzela ga i žena u neutrina.
Od minusa - selfi hvata do duljine ruke a dalje je malo neoštro.
Sve drugo je za 5
dakok
Site Admin

PostPostao/la Roko » Sub kol 31, 2019 5:46 pm

Poco, odlican, baterija oko 10-tak sati samo wifi i 3g

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Roko

PostPostao/la Alan_SP » Uto lis 08, 2019 9:40 pm

Ajde, kada se vec hvalimo, ja jos uvijek imam (i glavni i jedini mi je) Xiaomi Redmi 1S kojeg sam kupio 2014. godine. Za sada radi vise manje sve.

Polako razmisljam o novom, vise zato da mi ne bi naglo krepucnuo i ostavio me "na suhom", ali ne forsiram nista i ne zuri mi se.
Alan_SP

Prethodni

Vrati se na: Vaša iskustva s kineskim mobitelima