lightinthebox iskustva?

Najbolji, najsigurniji i najpovoljniji web i ostali shopovi

lightinthebox iskustva?

PostPostao/la cobi63 » Pon vel 26, 2018 12:54 am

Ima li neko iskustva sa njima?Vidim da imaju za malo para dodatno osiguranje da bude tax free u slucaju naplate refundiraju troskove?
https://m.lightinthebox.com/hr/letv-le- ... ign=329643

Konkretno ovo bih porucio,jel to sa global romom ili ne?
cobi63

Re: lightinthebox iskustva?

PostPostao/la genitalni_herpes » Pon vel 26, 2018 6:18 am

Ne znam za tax free, al sam naručio desetak stvari od njih, a jedna stvar koju nisu imali na stanju nije ni došla na stanje kroz neko vrijeme pa su sami rekli da će vratit novce

Poslano sa mog S8 koristeći Tapatalk
genitalni_herpes

Re: lightinthebox iskustva?

PostPostao/la fudimenti » Pon vel 26, 2018 1:21 pm

Ja sam naručio od njih x820 za 145€ da svim davanjima. Nisu mi naplatili carinu i PDV (Crna Gora). Paket je išao preko nl pošte, oko mjesec dana. Imao sam reklamaciju jer je telefon padao u komu kad sam pokušao da ga ubacim u edl mode da bih makao indijski ROM i nije davao znake života. Rješenje je bilo da ostavim da se puni par sati pa onda da ga upalim. Kasnije sam pokušavao da ubacim twrp ali isto mućak, neće da ga ispiše u fastboot-u. Ponudili su mi refund kad pošaljem telefon u kinu i oni ga prime. Nije mi se davalo još 10-ak ojra povrh onih datih u startu za poštarinu, pa još mesec i odustao sam od slanja. Biće to fino poklon ženi a ja ću uzeti možda nešto drugo kad me buđelar zasvrbi.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
fudimenti

Vrati se na: Gdje kupiti kineske mobitele?