kaže: Oću kameru u auto da snimim nešt

Mjesto za diskusiju o raznim napravicama koje volimo zbog privlačnog omjera kvalitete i cijene

kaže: Oću kameru u auto da snimim nešt

PostPostao/la genitalni_herpes » Uto stu 21, 2017 2:33 pm

Daklen oba prednja kameretina da imam dokumentirano ak mi se budala baci na haubu i kaže "joj udario si me"i sl.

Kamera ne treba bit ništ specialno, neću snimat POV filmove il nešt. Al čisto dok vozim kombi da eto bude upaljena i sl.

e da kako ona snima? konstantno? gdje pohranjuje pa da mogu viđet snimak po potrebi....valjda napon ide iz upaljača..
ima li tko takvu kameru? Na što da obratim pozirnist? može li snimat 6h u komadu? đe sahrani video snimak?

Poslano sa mog Le X829 koristeći Tapatalk
genitalni_herpes

Re: kaže: Oću kameru u auto da snimim nešt

PostPostao/la stormchaser » Uto stu 21, 2017 7:11 pm

Video snimak se sahranjuje na memory card kakva ide i u mob (microSD) koja ne dođe uz aparat. Napaja se microUSB kablom s jedne a USB kablom s druge strane, isto tako se i prebacuje snimak na PC (skraćeno personal computer, a ne Republiku srpsku ćirilicom). Obrati pažnju da ti ugao snimanja bude što širi, (wide angle) da zahvata od 140-170 stepeni i da ima koliko-toliko dobar senzor. Smeće od kamera = od 10 do 20$, malo bolje = od 25 do 35, solidne = od 40 do 7346 dolara, koliko para toliko muzike (glazbe, audio sadržaja).
stormchaser

Re: kaže: Oću kameru u auto da snimim nešt

PostPostao/la genitalni_herpes » Uto stu 21, 2017 11:39 pm

odličan odgovor. Sve u njemu. fala totaly!!!

Poslano sa mog Le X829 koristeći Tapatalk
genitalni_herpes

Vrati se na: Kineski Gadgeti