Nov topik kaže do 300eura totaly!

Generalna pitanja o kineskim mobitelima

Re: Nov topik kaže do 300eura totaly!

PostPostao/la genitalni_herpes » Pon lis 30, 2017 9:58 am

ako je antutu 90 000 ili 140 000, ja si nekako gledam da je to ko da imam gradski auto od 90ks i isti u svemu al jači od 140ks...pa u gradu ne vidim razliku.
Eventualno kad se vozam po autocestama....ako se ne vozim, onda nema smisla.
Inače kad smo išli na more nevjerojatno, al mi je sve stalo u yarisa, dvoje đece u sjedalicama, žena, njene želje. E baš sam bio sretan odlično. Bio je i ok apartman, blizu plaže i još mal ljudi očišćeni ježinci, čista voda, ma super čo'eče.
Ne znam gdje ćemo iduće godine, al dobro treba još vidjeti kojim danima ćemo.
Jel netko bio možda u Budimpešti ili mađarskim toplicama, tamo gdje su one neke špilje, što li, voda 30 stupnjevaC..mislio sam možda i da idemo do Crnog mora nagodinu i to autom ili u Albaniju u onaj Ksamil. Mal me strah tamo a i đeca su još mala pa možda. Uf ne znam. Znam da ću temu otvorit na vrijeme da pitam za mišljenja
Ne znam ustvari ni koja je procedura ak mi se auto pokvari u npr. Mađi il Rumunjskoj. Ko će objasnit njihovoj pomoći na cesti gdje-što jao...jel HAK(il netko) povezan uopće s njima pa to nekak lakše riješit...hm..
genitalni_herpes

PostPostao/la sasha2511 » Pon lis 30, 2017 10:26 am

nije ti lako sta jest jest..

from my LEX720
:mrgreen:
sasha2511

PostPostao/la bakara » Pon lis 30, 2017 10:42 am

stormchaser napisao:Antutu je isključivo mjerilo optimizacije hardvera telefona i običan sintetički benchmark, brojevi su tu samo da navodno potkrijepe pravu snagu telefona koja nije vidljiva u benchmarku nego u multitaskingu, gomili otvorenih tabova browsera, gamingu, svakodnevnom korištenju telefona i zauzeću rama, opterećenju procesora i radnim temperaturama pri izvođenju više zadataka odjednom ili otvaranju većeg broja aplikacija. Mjerodavno - donekle. Presudno - ne.
To brojevi su ocena hardverske snage i optimizovanosti softvera.
Znači može tebi softver biti odlično optimizovan na slabom hardveru korisnički doživljaj će biti los... I obrnuto.
Jednostavno moraju da se poklope obe stvari da bi rezultat na testu bio dobar.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Slika
bakara

PostPostao/la stormchaser » Pon lis 30, 2017 10:34 pm

genitalni_herpes napisao:Jel netko bio možda u Budimpešti ili mađarskim toplicama, tamo gdje su one neke špilje, što li, voda 30 stupnjevaC..mislio sam možda i da idemo do Crnog mora nagodinu i to autom ili u Albaniju u onaj Ksamil. Mal me strah tamo a i đeca su još mala pa možda. Uf ne znam.

Albanija je super za djecu, brže se prodaju tamoBudimpešta je dobra ako ti je žena dosadila, prijaviš se na njihovu "Mijenjam ženu", prodaš u dijelove i kupiš neki mob sa 220k Antutu poena, ili promijeniš dilera jer ti zadnjih dana uvaljuje lošu robu

P.S. Antutu je mjerodavan, rekoh sve u prethodnom postu, ali ja najčešće na mobu gledam kameru, bateriju i da ima bar 2 gb rama
stormchaser

PostPostao/la nansale » Uto lis 31, 2017 9:52 am

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
nansale

PostPostao/la bakara » Uto lis 31, 2017 3:20 pm

stormchaser napisao:
genitalni_herpes napisao:P.S. Antutu je mjerodavan, rekoh sve u prethodnom postu, ali ja najčešće na mobu gledam kameru, bateriju i da ima bar 2 gb rama

Jos da saznamo koji to aktuelan model telefona ima los antutu skor i dobru kameru? :mrgreen:
Slika
bakara

PostPostao/la stormchaser » Uto lis 31, 2017 5:47 pm

bakara napisao:Jos da saznamo koji to aktuelan model telefona ima los antutu skor i dobru kameru? :mrgreen:

Pa generalno iPhone ne prođe nešto posebno dobro na Antutu, posebno petica i 5s, a kamera im je najjači adut. Pogotovo novijim modelima kod kojih je, istina, i Antutu score nešto bolji, ali je "friziran" na iOS-u po mom mišljenju. Ako si pitao isključivo za Android, bez uzimanja drugih platformi u obzir, onda je to trik pitanje
stormchaser

PostPostao/la bakara » Uto lis 31, 2017 7:21 pm

Ajde sto je iphone 5s telefon iz 2013godine... a jel znas bar koliko on ima antutu score?

I jel znas koliko ima score iPhone X?

Ajde izguglaj :roll:
Slika
bakara

PostPostao/la genitalni_herpes » Ned stu 05, 2017 3:18 pm

hm...daklen. Mobtel je kupljen...hm..plaćen u petak prije 9 dana, a oni iz Gearworsta ga još nisu poslali.
Koliko to treba da se pošače. Samo procesiraju već tjedan dana?!?! a??

-nisam otamo ništ još naručivo do ovog, a sad se čini da će izać Axon 8 dok Sedmica krene iz Kine.
S Goldenshowera bi već bio na pol puta..ah kad oni imaju mali izbor mob'tela...uh-huh..
genitalni_herpes

PostPostao/la signsed » Pon stu 06, 2017 3:00 pm

genitalni_herpes napisao:hm...daklen. Mobtel je kupljen...hm..plaćen u petak prije 9 dana, a oni iz Gearworsta ga još nisu poslali.
Koliko to treba da se pošače. Samo procesiraju već tjedan dana?!?! a??

-nisam otamo ništ još naručivo do ovog, a sad se čini da će izać Axon 8 dok Sedmica krene iz Kine.
S Goldenshowera bi već bio na pol puta..ah kad oni imaju mali izbor mob'tela...uh-huh..

Mislim da nema tu pravila, nekad pošalju odma nekad tek nakon tjedan dana...
signsed

PostPostao/la genitalni_herpes » Sri stu 08, 2017 1:33 am

a sad već za 3 dana će bit 2 tjedna...oni izgleda zaboravili na mobitel i na mene, a na skladištu ga ima. Bljak gearbest.

Poslano sa mog Le X829 koristeći Tapatalk
genitalni_herpes

PostPostao/la stormchaser » Čet stu 09, 2017 2:25 pm

Tako je i sa mnom bilo, tracking nije radio i mislio sam da me Isus ne voli pa da ću morat tražit refund od Kineza, kad odjednom nakon 15 dana proradio i u naredna 2 dana stigao gdje treba. Čudni su putevi Gospodinovi, pogotovu preko trećerazrednih kurirskih službi.
stormchaser

PostPostao/la genitalni_herpes » Pet stu 10, 2017 2:05 pm

stormchaser napisao:Tako je i sa mnom bilo, tracking nije radio i mislio sam da me Isus ne voli pa da ću morat tražit refund od Kineza, kad odjednom nakon 15 dana proradio i u naredna 2 dana stigao gdje treba. Čudni su putevi Gospodinovi, pogotovu preko trećerazrednih kurirskih službi.

ovdje nije problem nažalost u trakingu :(

evo viđe što mi nakon dopisivanja kazali. (možda sam se zeznuo što sam pristao)
-dakle rekli su:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Remaining items (Not available currently):
Sku*quantity Product Name Estimated Dispatch Time Suggested Options*
232361402 * 1
ZTE AXON 7 4G Phablet Android 6.0 5.5 inch 30-Nov-17 Wait or Exchange
------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja REKO:

K jarcu!! A dobro ajd čekat ću.

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Oni rekli:

We sincerely apologize for any inconvenience that may have been caused.

We will arrange shipment immediately once the item is available.
Once we ship it you will receive an email from us.
Once again we are sorry for this inconvenience, and we will do best to resolve it to your satisfaction.
Thank you so much for your understanding and patience.

Best regards
Camille
Gearbest Customer Service
http://www.gearbest.com/
genitalni_herpes

PostPostao/la genitalni_herpes » Pet stu 10, 2017 2:06 pm

možda sam trebo reć. "Ja bi da mi vratite novce nazad ak vam se ne gadi"...ma joj fuj..
Imam ustvari kul pitanje. Kad je već prijateljica odlučila pričekat kraj mjeseca da pošalju, čini mi se da paypal kontracepcija vrijedi do 12.12. il tako nekako

-ako pošalju mob'tel 30.11 i ne dođe do 12.12. Da podignem dispute?...khm...khm...nisam nikad na paypal dizao dispute, a nisam ni imao ovakav primjer pa eto pitam što mi je činiti
genitalni_herpes

PostPostao/la lukam » Pet stu 10, 2017 2:34 pm

Mislim da su produzili taj rok, ali ako hoces bit siguran lijepo se dopisuj s gearbestom preko paypala, onda ce ti sva korespondencija biti dokaz ako nesto krene nizbrdo
lukam

PostPostao/la genitalni_herpes » Pet stu 10, 2017 2:54 pm

lukam napisao:Mislim da su produzili taj rok, ali ako hoces bit siguran lijepo se dopisuj s gearbestom preko paypala, onda ce ti sva korespondencija biti dokaz ako nesto krene nizbrdo

To je dobar savjet..definetlivno..
evo upravo sam guglo i kaže da je 180dana..to dobro zvuči.
Sad idem vidjet kako se razgovara preko paypala
genitalni_herpes

PostPostao/la genitalni_herpes » Ned stu 19, 2017 9:24 am

kaže axon packed! Jes!!

Poslano sa mog Le X829 koristeći Tapatalk
genitalni_herpes

Prethodni

Vrati se na: Početnici