smartb'tel za do 140 uraca ili za 180-ak (sve skupa)

Generalna pitanja o kineskim mobitelima

smartb'tel za do 140 uraca ili za 180-ak (sve skupa)

PostPostao/la genitalni_herpes » Sri sij 04, 2017 3:54 pm

joj ne znam. Imam prablm. Njisam prjepametan korišnjik (a dobro možda baš ne treba pretjerivat, znam donekle gramatiku). Fora mi je vidit neki novi mobtel, brand koji nisam vidio, pipnut ga, preći lagano prstima preko ekrana, upiti boje njegovog nježnog ekrana, prvi put ga upalit, zadržati lagano dah dok se diže...dok ne postane operativan..malo pojačati da bolje čujem kako mu srce kuca, da mi lagano zagrije dlan dok ga predugo i čvrsto držim u ruci, a lice mi se ozari srećom vidjevši da je živ, da ima svoje ja, da je poseban i jedinstven baš kao i svaki drugi i da me može oraspoložit samim svojim postojanjem....uh...no ugl.

Ovako stvari stoje. Imam (već predugo valjda) izrazbijani oukitel koji radi, ALI oću neki novi mob'tel.
Žena ima meizu mx5 genijalan, al neću to jer oću nešto novo, nešto divlje. Im'o sam i note 3 pro, vrlo je dobar (ne kako meizu, al je vrlo dobar) i neću to jer oću sad opet nešto novo nešto divlje, vidio i lenovo bljak-vajb (neću lenovo) iako ima onaj s jakom baterijom(što mi je najbitnije), al oduprijet ću se.

Treba mi JAKA baterija i oću sad brzo punjenje, a ne ko na oukitelu k4000 da ga punim po 4-5h
Oću da mi radi kak treba aut of the boks il s malim podešavanjima (npr. meizu mx5 kineski rom je trebao play store).

Što da kupim i molim vas đe da kupim. Jao jao jao...svako malo postavljam isto pitanje...jao jao...
Da uzmem neki letv? koji je najbolji omjer navaca...ma jao...a đe ću ja to nać...jao jao jao..
Neki odron? - (neću oukitel), neki bluboo? koji?

nešto što mi nije palo na pamet?

NEĆU SAMSUNG za 1000kn s 1gb ram! (pozdrav bližnjima koji ne čitaju)
itd.
genitalni_herpes

Re: smartb'tel za do 140 uraca ili za 180-ak (sve skupa)

PostPostao/la dakok » Sri sij 04, 2017 10:10 pm

Ulefone Power
dakok
Site Admin

PostPostao/la stormchaser » Sri sij 04, 2017 10:42 pm

Sve te je*lo, koliki post napisa samo da pitaš koji bi mob odabrao. Od 140-180€ ima odličnih telefona, Xiaomi ima modele sa 4000 mAh, Leeco nije prešao barijeru od 3-3400 mAh, Oukitel K10000 je odron sa baterijom koja u teoriji pali i Yuga bez akumulatora, ali su na svemu drugom tanki. Bluboo X550 bi bio ok izbor ako ga negdje nađeš (stariji, ali je sad jeftin). Isto tako, Leeco je sasvim OK izbor po pitanju rama 3/4 gb, memorije 16/32/64, kamere 16/21, i baterija od 3000 mAh ili nešto više na skupljim modelima. Išao bih prije na Snapdragon nego na MTK (stvar ukusa) i zbog autonomije i zbog grafike itd. Uglavnom izbor ti se svodi na

1. Leeco Le2 Pro
2. Xiaomi RN4/Pro ako ima za te pare
3. Oukitel k10000

U cijenama koje tražiš ima u većini shopova, dolar/euro gore-dole
stormchaser

PostPostao/la genitalni_herpes » Pet sij 06, 2017 10:19 am

power kažu korisnici da nije dobar. Iako je baterija ogromna da ne izdrži baš u skladu s tim. (nažalost)
-i dok sam to čito i gledo težinu mobitela, mislim da je ok opcija i da brzo puni, a nije ustvari ni bitna onda mrcina od baterije. Odma dobijem veći izbor mobitela. xiaomi/oukitel neću, iako sam zadovoljan s oukitelom oću viđet drugo nešt.
le2 pro mi se čini dobar...da. Mislio sam možda i le max 2, al mi je mal preskup. Uvijek me prije vuče uzet neki što jeftiniji pa ga zamjenit za godinu-godinu i pol i onda fino probo 2 komada i tak....iako le2 pro je ipak jeftiniji od le max 2. A i leeco nekakav me vuče, volio bi mal koristit jedan..
viđet ću.
genitalni_herpes

PostPostao/la rista1 » Pet sij 06, 2017 11:03 am

Leeco le2max ima 3100 bateriju i cepa prosecno 5h sota a bateriju napunis za sat vremena a za pola sata bukvalno 60% i ceo dan da koristis za prosecno koriscenje ,extra stvar jos ne mogu da se priviknem kako je to extra i stvarno ne treba veca baterija .Problem je taj senzor otisaka koji zna da rikne brzo ali ako ti ne znaci onda mozes lep refund da uzmes prodavcu gde su rusi na aliju dobijali od 40-80e.Ja sam u sporu na paypalu pa javicu kako je sve ispalo a drugo je sve fenomenalno ali stvarno.
rista1

PostPostao/la genitalni_herpes » Ned sij 08, 2017 7:49 pm

rista1 napisao:Leeco le2max ima 3100 bateriju i cepa prosecno 5h sota a bateriju napunis za sat vremena a za pola sata bukvalno 60% i ceo dan da koristis za prosecno koriscenje ,extra stvar jos ne mogu da se priviknem kako je to extra i stvarno ne treba veca baterija .Problem je taj senzor otisaka koji zna da rikne brzo ali ako ti ne znaci onda mozes lep refund da uzmes prodavcu gde su rusi na aliju dobijali od 40-80e.Ja sam u sporu na paypalu pa javicu kako je sve ispalo a drugo je sve fenomenalno ali stvarno.

auuu supika...nigdje ga ne mogu nać da mi bude ispod 200...il bar 200eura da je sve skupa...ajooooj.
E voilo bi baš taj viđet da viđem kak radi leeco.
genitalni_herpes

PostPostao/la genitalni_herpes » Čet sij 12, 2017 1:07 pm

ne mogu nać za bluboo dual sar vrijednost, a i bitnija stvar ima li brzo punjenje....eh...
genitalni_herpes

PostPostao/la stormchaser » Čet sij 12, 2017 4:11 pm

SAR vrijednosti su ionako fejk na gomili telefona, puno poznatijih i jačih od Blubooa
stormchaser

PostPostao/la genitalni_herpes » Čet sij 12, 2017 8:10 pm

stormchaser napisao:SAR vrijednosti su ionako fejk na gomili telefona, puno poznatijih i jačih od Blubooa

i to je istina, al nisam siguran ni koliko je to opasno ili uopće nije. Nema baš preciznih istraživanja da budemo sigurni da ne valja.
Ne znam ni ima li brzo punjenje bluboo...mislim da kad bi imao, možda bi mi to bio favorit.
Čist android, ok kamera, baterija mal više od ok, e sad kad bi se brzo punila, a zastarit će mobitel duplo brže od le max 2 (ako preživi djecu), pa ću ga fino brže i zamjenit...to je gušt! Mogu dva kupit za jedan le max, al ko zna što ću uzet na kraju.
genitalni_herpes

PostPostao/la stormchaser » Čet sij 12, 2017 9:22 pm

Pa jarane od nečega mozak mora izgoriti
stormchaser

PostPostao/la genitalni_herpes » Čet sij 12, 2017 9:30 pm

stormchaser napisao:Pa jarane od nečega mozak mora izgoriti

:lol:

-a i ja sam već zagorio...
genitalni_herpes

PostPostao/la rista1 » Pet sij 13, 2017 12:38 am

Kupiš ta dva za lemax2 i duplo se kaješ posle :)

Sent from my Le X820
rista1

PostPostao/la stormchaser » Pet sij 13, 2017 8:51 am

Lemax2 je 5.7 inch? Meni je to brate ko tacna, nema veze taman da je CERN-ov hardver unutra
stormchaser

PostPostao/la lukam » Pet sij 13, 2017 9:31 am

Čim premasis 5,2 sve je to isti K. 5,5 ili 5,7 no big deal. Imao sam nekad davno Samsung note 2, taj mi se činio ogroman, a ovaj leeco mi je skroz fino lego. S tim da mi je posao 90% u autu, pa kad zovem i nešto ocu pogledati na mobu sve radim jednom rukom.. i nema problema.

Poslano sa mog Le X820 koristeći Tapatalk
lukam

PostPostao/la genitalni_herpes » Ned sij 29, 2017 9:23 pm

stormchaser napisao:Lemax2 je 5.7 inch? Meni je to brate ko tacna, nema veze taman da je CERN-ov hardver unutra

evo naručio tacnu...il dasku za peglanje..nebitno. Viđet ćemo kad dođe (ak dođe). ;)
genitalni_herpes

Vrati se na: Početnici