Meni preskup Mi 9 se...
Sent from my NX505J using Tapatalk
Čisto da vidim sad nakon nekog vremena jesi još zadovoljan sa uređajem, imaš nešto novo da podjelis?komisakomako napisao:Generalno sam zadovoljan telefonom.
Mane: Allways on display ne prikazuje notifikacine nesistemskih aplikacija (viber, fb, ...), fingerprint (ovo je mana svih senzora ispod ekrana). Ostalo sve super.
Za ovaj cjenovni rang i više nego dobar telefon.
Evo par fotografija, nisam neki ekspert:
https://flic.kr/p/2fSXSwr
Ova fotografije su napravljene u sobi u low light uslovima, prva i treća pod vještačkim svjetlom, druga (medvjedić) bez vještačkog svjetla:
https://flic.kr/p/2fSXNJg
https://flic.kr/p/2fSXM1M
https://flic.kr/p/TsDwp7
Valjda sam dobro postavio linkove.
Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
kekec01 napisao:Dugo sam već u svijetu kineskih uređaja. Trenutno imam Nubiu Z17 lite. Super telefon, dobra baterija, kamera, brz je, fluidan...ali nekako me sve više privlače bezelless uređaji. Xiaomi nisam nikada pratio jer mi dizajn nije odgovarao, stariji modeli su se morali podešavati i imali su gro modela koje nisam uspio poloviti u specifikacijama a tako je i sada. Uglavnom slučajno sam tipkao sa jednim starim znancem sa nekog foruma o kinezima i rekao mi je da ima Redmi Note 5 i da je prezadovoljan. Onda sam igrom slučaja imao u ruci na par minuta Redmi Note 5 i mogu reći da je fakat mrak uređaj, ja sam se oduševio. Onda sam išao malo gledati cijene i ispada da je mala razlika u cijeni između Redmi Note 5 i Redmi Note 6 pro, a onda je tu blizu Mi 8 lite a sada se pojavio i Redmi Note 7. I kaj sad da radim? Ne želim davati velike novce za mobitel, nekako naginjem na Mi 8 lite jer ne vidim zašto da kupim skuplji Note 7 osim zbog toga jer je on sada top, i vruća roba, bijesna kamera....a sumnjam da Mi 8 lite ima lošu kameru. Bolja mi stvarno ne treba. Koja bi bila Vaša preporuka?
Vrati se na: Mobiteli - info, softver, savjeti
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju