Best buy kineski tableti

Po vašem mišljenju

Re: Best buy kineski tableti

PostPostao/la Rollo » Čet pro 22, 2016 8:01 pm

Budžet?

Sent from my MI 4W
Želiš uštediti pri kupovini uređaja iz Kine?
Kineski webshopovi daju i do 8% novca nazad koji možeš isplatiti na PayPal.
Za potrošenih 25$ (eBay, AliExpress, GB, itd.) Ebates ti daje 10$ welcome bonusa.
Saznaj više u ovoj TEMI ili se registruj OVDE.
Rollo

PostPostao/la sasha2511 » Čet pro 22, 2016 8:01 pm

Rollo napisao:Budžet?

Sent from my MI 4W

100 evra..

from my Le X720 on TT
:mrgreen:
sasha2511

PostPostao/la chillout23 » Pet pro 23, 2016 7:36 am

Moj savjet ti je neki Teclast. Ovi kaj imaju dual boot...njih preflešaš samo androidom i deri.
Evo kćeri traje sad godinu dana i to je to. Nema trzavica nikakvih. Ja nisam flešal samo android jer nema potrebe za više prostora. Iako Winse nisam niti pogledao, osim prvi dan kad je dostavljen :)
Za nezahtjevne igrice i prosurfat je idealan.

80HD model
Make love, not war
chillout23

PostPostao/la stormchaser » Pet pro 23, 2016 3:13 pm

Chuwi je isto dobar
stormchaser

PostPostao/la sasha2511 » Pet pro 23, 2016 5:21 pm

gledao sam Onda v80 plus, isto je dualboot, 2gb/32gb.. 4200 baterija, 8".. na Gearbestu je na popustu jos 2 dana.. neznam dali da uzmem EU warehouse, dali to njima funkcionira. po onome sta citam ne..

from my Le X720 on TT
:mrgreen:
sasha2511

PostPostao/la lukam » Pet pro 23, 2016 7:18 pm

Dok sam pratio to Chuwi je nekako bio best buy. Mislim da se zvao hi8 taj koji sam skoro piknuo

Sent from my Le X820 using Tapatalk
lukam

PostPostao/la domac5 » Sri vel 08, 2017 3:50 pm

tablet do 400 kn? ima neceg postenog? do sad sam imao neki prestigio wize 9000
domac5

PostPostao/la arch72 » Sri vel 08, 2017 3:53 pm

Kakav je telecast 10.1 inch,,batka mu je 4900 mah

golub pismonosa
arch72

PostPostao/la nvn » Pet srp 21, 2017 8:16 pm

ima li netko iskustva s lenovo miix 2

cini mi se dosta iskoristiv laptop po speckama, steta sto nije 4gb
http://www.njuskalo.hr/tablet-pc/tablet ... s-22714923
nvn

PostPostao/la nvn » Pet kol 04, 2017 11:40 pm

Odustao od miix 2 i kupio miix 310

Iako miix 2 djeluje puno cvrsce, solidnije napravljen sto se tice kucista.. Spoj tipkovnice i tableta je poprilicno slab te mi je ispadao tablet iz tipkovnice cak i u ducanu na ravnoj plohi

Miix 310 mi je uletio s 4/64 rama za 1400kn, kupio u conor media u CK, 2 godine garancije, preporuka za trgovinu.
Tablet koristim tek 10ak dana i to samo za gledanje serija na godisnjem tako da nisam jos previse stvari radio na njemu, steta sto nema 3g pa moram stalno palit hotspot na mobu..
Cijeli uredaj je ok, nemam zamjerki za sada za nista, ali i nista sto bih posebno istaknuo da me iznimno odusevilo, osim omjera ulozeno dobiveno koji je iznimno dobar

Baterija daje 5-6 sati gledanja serija, sto mi je dovoljno, nisam testirao koliko bih dobio da upalim stedljivi nacin rada sto nude winsi na njemu
nvn

PostPostao/la veljkoka » Uto lis 10, 2017 8:19 pm

Pozzz svima. Sestra mi uskoro krece na master studije i bice joj potreban neki laptop ili tablet. ja sam je nagovorio da uzme tablet, cini mi se da je prakticniji za rad i ima vvecu autonomiju sto je njoj bitno. Moze li mi neko pomoci u izboru,slabo sam pratio i stavrno ne znam sta uzeti, ona bi veci ekran i bateriju pre svega. Gledam na kimovil, ima nekoliko zanimljivih modela, teclast chuiwi ako sam dobro potrefio ime sa solidnim konfiguracijama. E sada, ono sto mene zanima da li se ovi uredjaji moraju rutovati kako bi se doveli na neko dobro upotrebno stanje, i da li im se moze prikljucivati hardverska tastatura po zelji,

ZNaci ekran od 10" sa kvalitetnim prikazom i vise, sto bolja baterija. Budzet za uredjaj nismo odredili precizno, moze i 200EUR-a. Ima li neko neki predlog?
veljkoka

PostPostao/la genitalni_herpes » Čet lis 19, 2017 2:26 pm

genitalni_herpes napisao:koljko sam sfatijo najbolje su tablete Onda, Teclast, Čuvi (još neki?)...a kaki je onaj Voyo(jel to srpski?!)? Odron il ga vole i Kinezi kupit, provjereno itd.?

Đe mogu za tablete viđet što bi bijo odron, a što sigurniji proizvođač?

+ pitanje

Na kimovilu dosta siromašno djeluje tablet-ponuda...ima li neka druga tak kul starnica?

okej, što se tiče Voje, saznao sam na par recenzija...horor klasa...
genitalni_herpes

PostPostao/la Ilion » Sub lis 21, 2017 12:30 am

Ni jedan tablet/transformer ne može da zameni laptop za bilo kakav ozbiljan a udoban rad. Pogotovo ne tablet sa android sistemom.

Najjetiniji laptop racunari po svemu šibaju bilo koji tablet a sa cenom mogu biti vrlo blizu.

Dakle, po mom iskustvu transformer/ili tablet sa isključivo windows sistemom (ili dual boot-om) je jedino dobar da se prošvercuje na posao ako je neophodno, ili na brzinu izvadi u autu/prevozu/kafiću i odradi kratak posao za koje je potrebno windows okruženje, tj kao 3-4 uredjaj te vrste u vlasništvu, nikako kao primarni.

Što se tiče kineskih tableta, nešto kao Cube I work 10 ultimate treba tražiti.

Možda još uvek ima negde neki clearence sale pa da sa uhvati po nižoj ceni sa tastaturom. Redovna cena od 200+ je sada previše za takav uredjaj.
Ilion

PostPostao/la genitalni_herpes » Ned lis 22, 2017 9:03 am

Ilion napisao:Ni jedan tablet/transformer ne može da zameni laptop za bilo kakav ozbiljan a udoban rad. Pogotovo ne tablet sa android sistemom.

Najjetiniji laptop racunari po svemu šibaju bilo koji tablet a sa cenom mogu biti vrlo blizu.

Dakle, po mom iskustvu transformer/ili tablet sa isključivo windows sistemom (ili dual boot-om) je jedino dobar da se prošvercuje na posao ako je neophodno, ili na brzinu izvadi u autu/prevozu/kafiću i odradi kratak posao za koje je potrebno windows okruženje, tj kao 3-4 uredjaj te vrste u vlasništvu, nikako kao primarni.

Što se tiče kineskih tableta, nešto kao Cube I work 10 ultimate treba tražiti.

Možda još uvek ima negde neki clearence sale pa da sa uhvati po nižoj ceni sa tastaturom. Redovna cena od 200+ je sada previše za takav uredjaj.

daklen cube. Slažem se sasvim gore napisanim :!:
Ja BiH tablet dao suprguzi nek se igra, gleda facialbook, čita poslovni mejl i reže suhmesnato...
genitalni_herpes

PostPostao/la genitalni_herpes » Ned lis 22, 2017 9:09 am

Daklen onda Onda, Čuvi, Teclast, Cube (pouzdaniji proizvođači)..... ima li još koji? koji bi bio favorit?
genitalni_herpes

PostPostao/la wladymeer » Pon lis 30, 2017 7:25 pm

imam onda v80 plus, kupio ga od coveka koji je poprilicno IT potkovan i ima samo win10 na njemu. Utisak je da u tablet modu mnoge stvari na win10 rade jako traljavo... Namerno kazem tablet mod jer je touch sve vreme precizan, klikce tamo gde stisnem ali ne reaguje (tipa na X) dok u desktop modu nemam taj problem.

Ali bez obzira na to utisak je da win10 definitivno nije za tablet odnosno da nema dovoljno razvijenih aplikacija koje bi omogucile takvu upotrebu.

Planiram da ga koristim kao emulator za neke starije igrice i mozda dobije neku upotrebu u muzickom svetu, ali za sve ostalo, ukljucujuci i surf, bas samo ako moram.

I ponovicu, mislim da to nije stvar jeftinog tableta nego sistema kao takvog.

Sto se tice tableta, drugar koji ima Chuwi prvo sto je primetio jeste da je ekran osetno kvalitetniji.

Sent from my HUAWEI U9508 using Tapatalk
wladymeer

PostPostao/la genitalni_herpes » Uto lis 31, 2017 3:04 pm

dakle bolje android
genitalni_herpes

Prethodni

Vrati se na: Best buy kineski uređaji